Menu

Kırmızı halıda pişti

Kırmızı halıda pişti

Giydiği kıyafetler sık sık dünyaca ünlü yıldızlarla pişti olmasıyla haber olan Feryal Gülman, Vakko’nun Zorlu Center’daki yılbaşı partisinde yine pişti oldu.

Gökhan Kimsesizcan  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ancak bu kez kıyafetiyle değil, boşanma davası açtığı eşi Kemal Gülman’la... Feryal Gülman, 21 yıllık eşi Kemal Gülman’a kendisini aldattığı iddiasıyla 200 milyon lira maddi-manevi tazminat talep ederek boşanma davası açmıştı. Feryal Gülman, temmuzdan bu yana ayrı yaşadığı Kemal Gülman ile ilk olarak Mesut-Berna Yılmaz çiftinin küçük oğulları Hasan Yılmaz ile Ceren Öztürk’ün Çırağan Sarayı’ndaki düğün töreninde karşılaşmıştı. Göz göze gelmemek için adeta köşe kapmaca oynayan çiftin yolları geçen hafta da Zorlu Center’daki Vakko mağazasında kesişti. Vakko’nun yılbaşı kutlaması kapsamında verdiği davete gelen Feryal Gülman, ayrılma kararı aldığı eşi Kemal Gülman’ın da geleceğini öğrenince mağazadan apar topar ayrıldı. 


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik