Menu

KİM NEREDE KİMİNLE?

KİM NEREDE KİMİNLE?

Cemiyet hayatının sevilen diş hekimlerinden Emek Külür, iş adamı eşi Sadettin Saran ile birlikte geçen hafta sonu baş başa bir akşam yemeği için Ulus Sunset’deydi.

Suat EKİZ Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  

Mutlulukları gözlerinden okunan çift, daha sonra kapıya gelen araçlarına binip geceye devam etmek için Şamdan’a geçti.

Şarkıcı Mustafa Sandal, yeni bir iş görüşmesi için ünlü yapımcılar Fatih Aksoy ve Samsun Demir ile Bebek Otel’de bir araya geldi. Sandal, çıkışta görüşme hakkında bilgi vermek istemedi fakat görüşmenin güzel geçtiğini belirtti. Kapıda daha önce çiçek almak için kendisine söz verdiği çiçekçiyi karşısında bulan Mustafa Sandal, sözünü tuttu eşi Emina Sandal’a çiçek aldı. Çiçekçiye a 20 veren Sandal, çiçekçinin “Beş saattir burada bekliyoruz 20 lira verdi” sitemiyle karşılaştı.


Sezen Aksu, geçen hafta kapılarını yeni açan Zorlu Center PSM sahnesinde sevenleriyle buluştu. Fahir Atakoğlu ve Ara Dinkjian eşliğinde sade bir orkestrayla konser veren Aksu’yu salonu dolduran yüzlerce kişi izledi. Aksu konserde 1996 yılında geçirdiği uçak kazasında hayatını kaybeden büyük aşkı Onno Tunç’u da andı. Aksu, sohbet arasında “Biliyorsunuz 10 sene Onno’nun gelini olarak yaşadım. Dolayısıyla bütün Ermeniler doğal olarak benim akrabam” şeklinde konuşunca salondakilerden alkış aldı.

 


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik