Menu

Sahrap Soysal & Fatih Ürek ‘Mutluluğumuzu Okan’a borçluyuz!’

Sahrap Soysal & Fatih Ürek ‘Mutluluğumuzu Okan’a borçluyuz!’


Hayata dair her şeyin ‘8 Numarada Şenlik Var’ adlı programda olduğunu söylüyor Sahrap Soysal ile Fatih Ürek. Hafta içi her gün üç saat canlı yayında ter döken ve bundan keyif alan ikili, sorularımızı cevapladı...

Bu programın formatı Okan Bayülgen’e ait, doğru mu?
Fatih Ürek: Evet, doğru. Okan Bayülgen, TV 8’in icra kurulunda ve bizim programın yapım ortağı. Format da ona ait tabii.

Teklif nasıl geldi peki?
Fatih Ürek: Okan’ı yıllardır tanırım, iyi arkadaşımdır. Telefon açtı ve “Konuşmamız gerekiyor” dedi. Buluştuk, konuştuk. Okan’a kim “Hayır” diyebilir ki!

Partner olarak Sahrap Soysal adı kimin aklına geldi?
Fatih Ürek: Benim aklıma geldi. Ekranda gülen bir yüz olması avantajdır elbette.

422011-sahrap-soysal-fatih-urek

Sahrap Hanım, teklif size nasıl geldi?
Sahrap Soysal: Beni aradılar ve hemen projeyi anlattılar. “Doktora soracağım” deyince şaşırdılar. Hastayım sandılar. “Yok” dedim, benim eşim doktor olduğu için ona öyle hitap ediyorum. 30 yıllık evliyiz ve ben her alacağım kararı mutlaka doktora (eşime) danışırım, fikrini alırım.

Doktor ne dedi peki?
Sahrap Soysal:
Formatı sordu hemen. Okan Bayülgen’in adını duyunca “Detaylara gerek yok” dedi. Annem de Fatih Ürek’i çok sever. Kısacası kocam ve annemden onay çıkınca ben de kadroya dahil oldum.

Böyle bir program yapmak daha önce aklınıza gelmiş miydi?
Sahrap Soysal:
Doğrusunu söylemem gerekirse hiç aklımda yoktu. Benim aklıma gelenler, mutfakla ilgili programlardı. Bu nedenle benim için sürpriz oldu.

Okan Bayülgen’le tanışıyor muydunuz?
Sahrap Soysal: Uzun yıllardır tanışıyoruz kendisiyle. Arada bir kanalda karşılaşınca “Abla sen Martha Stewart olabilirsin” derdi.

Sahrap Hanım’la ne zamandır tanışıyorsunuz?
Fatih Ürek:
Müzeyyen Senar’ın sağlığının iyiden iyiye bozulmadığı dönemde, Bodrum’da bir tekne turunda hep beraberdik. O zaman tanışmıştık ve ben Sahrap Hanım’la doktoru, yani eşini çok sevmiştim.

Hafta içi her gün üç saat canlı yayın sizi yormuyor mu?
Fatih Ürek:
Hayata dair her şey bizim programımızda. Her şey doğal olduğu için de akıp gidiyor zaman, zorlanmıyoruz. Mutluyuz ve mutluluğumuzu da Okan’a (Bayülgen) borçluyuz.

Sahrap Soysal: Evet doğru, Okan’a borçluyuz mutluluğumuzu. Sohbetten yemek tarifine kadar her şey var programımızda. Konuklarımız da oluyor. Yorgunluk hissetmiyoruz hiç. Reytinglerimiz çok iyi durumda. Daha ne isteyebiliriz ki!


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik