'un katkılarıyla

Avrupa ve Amerika’da yeni alışveriş trendi olarak görülen ikinci el moda alışverişinin Türkiye’deki öncüsü modacruz.com’da kadınlar gardırobundaki kıyafetleri hızlıca nakite çeviriyor.

Sizin de dolabınızda giyilmeyi bekleyen ya da sadece birkaç kez giydiğiniz, marka kıyafet ve aksesuarlar mutlaka vardır. Modacruz sayesinde artık bu parçaları, Türkiye’nin tüm kadınları ile paylaşabilir ve diğer dolaplardaki kıyafetleri kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.
Ücretsiz bir şekilde üye olarak kendi gardırobunuzdan parçaları satışa sunabileceğiniz ve diğer dolap sahibelerinden alışveriş yapabileceğiniz Modacruz, yüzlerce marka seçeneğinin bulunduğu zengin içerikli bir moda platformu.


Faaliyete geçtiği tarihten bu yana büyük ilgi gören modacruz.com, 155 Milyon TL’lik ürün envanteri ile büyümeyi sürdürüyor. Lüks marka ürünleri, bilinçli moda tüketimi yapan kadınlara %90’a varan indirimlerle ulaştırıp, çevre bilincini ve paylaşım ekonomisini de destekliyor.
Modacruz’a üye olan akıllı kadınlar, 2015 yılında 50 milyon TL tasarruf sağlarken; en çok satılan ürün kategorileri ise ayakkabı ve çanta oldu.

Ünlü İsimler ve Moda Blogger’ları da Modacruz’da!


Moda dünyasına seçimleriyle yön veren ünlü isimler ve moda blogger’ları da Modacruz.com’u çok sevdi! Ayşe Kucuroğlu, Ece Erken ve Gamze Biran gibi başarılı isimler, Modacruz.com’da hem alışveriş yapıyor hem de kendi Modacruz dolaplarını açarak ürünlerini satışa sunuyor.


Siz de hemen giymediklerinizi nakite çevirmek ve moda alanındaki harcamalarınızda tasarruf sağlamak için Modacruz.com’a üye olun ve giymediklerinizi nakite çevirmeye başlayın!

'un katkılarıyla