Menu

Astroloji - Haziran 2012/23

Aktris Brigitte Bardot, Terazi burcu.
Aktris Brigitte Bardot, Terazi burcu.

KOÇ 21 Mart - 20 Nisan
Bir süredir yaşamakta olduğunuz kararsızlık bu hafta yerini düzenli bir tempoya bırakıyor. Sevdiklerinize daha çok zaman ayırmanız sağlığınız için kesinlikle iyi olacak. Yeni iş bağlantıları için bazı ziyaretlere çıkmanız gerekebilir. Seyahat etmekten çekinmeyin. Küçük sağlık sorunları yaşasanız da, haftanın sonunda kendinizi iyi hissedecek ve hayatınızdaki insanla daha çok vakit geçirmek isteyeceksiniz.

BOĞA 21 Nisan - 21 Mayıs
Kısa süre içinde yapacağınız bir telefon görüşmesi, hayatınızda yeni başlangıçlar yapma ihtiyacı hissetmenize neden olabilir. Çok güvendiğiniz bir dostunuzdan yiyeceğiniz kazık iş hayatınıza yeni bir yön vermenizi gerektirecek. Kısa mesafeli bir yolculuk yapacak ve yeni insanlar tanıyacaksınız, iş hayatınızda yeni projeler ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bunları hayata geçirmek adına acele edin.

İKİZLER 22 Mayıs - 22 Haziran
İş yerinde sorun yaşadığınız bazı insanlar, rahatınızı bozmak isteyebilir. Haziran ayının özellikle ilk çeyreğinde yeni tanışacağınız insanlarla fazla samimiyet kurmasanız iyi edersiniz. Hayatla ilgili önemli kararlar alma aşamasında olan İkizler, aile fertlerinin desteğini ve fikirlerini almalı. Ev ya da otomobil alım satımı yapmayı düşünenler için hafta ortalarında iyi bir haber gelebilir. Ne olursa olsun keyfiniz yerinde olacak...

YENGEÇ 23 Haziran - 22 Temmuz
Üniversite yıllarından beri görüşmediğiniz bir arkadaşınız bu hafta sizi ziyaret edecek. Bu hafta, uzun zamandır görüşmediğiniz bir yakınınız hakkında duyduğunuz sevindirici gelişmeler, hayatla ilgili bazı önemli kararlar vermenize neden olabilir. İş yerinde ufak tefek sorunlar yaşayabilir, üstlerinizle küçük çaplı tartışmalara girebilirsiniz. Sağlıkla ilgili her şeyin yolunda gitmesi bu hafta için en iyi gelişme.

ASLAN 23 Temmuz - 22 Ağustos
İşle ilgili girdiğiniz yoğun tempo, bu hafta sonundan itibaren azalacak. Kendinize yeni gelir kaynakları bulmak için iş dışında farklı alanlara eğilebilirsiniz. Bu ay sonuna kadar yeni insanlar tanıyacak ve boş vaktinizi onlarla birlikte geçirmek isteyeceksiniz. Ailenizle ilgili gelişmeler, hafta sonu için kısa süreli bir yolculuğa çıkmanızı zorunlu kılabilir. Sevdiğiniz insana daha fazla zaman ayırın.

BAŞAK 23 Ağustos - 22 Eylül
Bir süredir yaşadığınız duygusal atmosfer, hayatınızdaki insanlarla küçük çaplı tartışmalar yaşamanıza neden olabilir. Sizi sevenleri üzmek istemiyorsanız, bir süre için insanlardan uzak kalmaya ve iç sesinizi dinlemeye gayret göstermelisiniz. Tiyatro ya da sinemaya gidebilir, bir süredir rafınızda bekleyen kitapları okuyabilirsiniz. Geçen ayın sonunda başlayan mide ağrıları bu hafta itibariyle sona erecek.

TERAZİ 23 Eylül - 22 Ekim
Sadece kendi doğrularınızın peşinde koşmanız, hayatınıza yeni insanların girmesine engel oluyor. Maddi durumunuzu daha iyiye götürmek adına yapacağınız planlar, meyvesini vermeye başlayacak. Bu hafta bazı kazanımlar elde edebilir, yeni yatırımlar yapmak adına kendinizi yeterli hissedebilirsiniz. Aile üyelerinizle bir araya gelip, hayatınızla ilgili vereceğiniz ileriye dönük kararlarda fikirlerini almak isteyebilirsiniz.

AKREP 23 Ekim - 21 Kasım
Kısa süre önce yaşadığınız bir taşınma sonrasında, yeni düzeninize alışmanız zaman alabilir. Sevdiğiniz insanların bu süreçte yanınızda olmaları sizi mutlu ediyor. Şu sıralar kendinizi monoton bir tempoda hissetseniz de çok yakında bu durgunluk değişecek. Beklediğiniz anlaşmalar ve resmi işlerinizle ilgili hızlanmalar söz konusu… Geçmişle ilgili küçük pürüzlerin canınızı sıkmasın. Tansiyon probleminiz olabilir.

YAY 22 Kasım - 21 Aralık
Bu hafta enerjiniz oldukça yüksek. Cesaretli davranışlar sergilemenize rağmen; egolarınızı ön plana çıkarmazsanız, başarı grafiğiniz olumlu bir şekilde gelişmeye devam edecek. Sezgilerinizin güçlü olduğu bu hafta, yeni iş bağlantıları yapmak adına görüşmeler yapabilir, yeni insanlar tanıyabilirsiniz. İş yerinizde önemli konuları tartışmaktan kaçının. Bazı kimseler sizin aleyhinize dönerek çalışma hayatınızı zorlaştırabilirler.

OĞLAK 22 Aralık - 21 Ocak
Çözdüğünüzü düşündüğünüz bir problem kendini tekrarlayabilir. Sevdiğiniz insanla küçük çaplı tartışmalar yaşayacağınız bu hafta, çalışma hayatınızda pürüzler çıkabilir. Çevresel ilişkilerinizin yoğun olduğu bir hafta... Arkadaşlarınızın isteklerini ön planda tutacak ve onlarla sezgisel bir biçimde anlaşacaksınız. Sağlık anlamında sorunsuz ve keyifli günler sizi bekliyor. Elinizdeki parayı özellikle korumaya gayret edin.

KOVA 22 Ocak - 19 Şubat
İşinizle ilgili gerekli ayrıntıları kısa sürede tamamlamalı ve yeni projelerinizi geliştirmelisiniz. İşinizle ilgili yeni gelişmeleri takip ederek, daha olumlu sonuçlara ulaşabilirsiniz. Yeni projelerle ilgilenen Kovalar için bu hafta önemli gelişmeler yaşanabilir. Özel hayatınızda sizi huzursuz eden bir durum yok. Sevgilinizle az görüşmek sizi rahatsız etse de, bu sayede birbirinize daha çok bağlanıyorsunuz.

BALIK 20 Şubat - 20 Mart
Kendinizi dış dünyadan soyutlama gayretinde olduğunuz şu dönemde, sevdiklerinizin size olan ilgisine sırtınızı dönmemelisiniz. Onların, iyiliğinizi istediğini unutmayın. Şu sıralar, satın alma duygunuz oldukça yoğun. Her an yüksek masraflı bir harcama yapabilirsiniz. Hafta içi katılacağınız bir toplantı yeni insanlar tanımanızı, yeni anlaşmalar yapmanızı sağlayabilir. Son derece dikkatli olmanız gerekiyor.


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik