Logo
Bu sayfayı yazdır

Astroloji - Haziran 2012/24

Şarkıcı Christina Aguilera, Yay burcu.
Şarkıcı Christina Aguilera, Yay burcu.

KOÇ 21 Mart - 20 Nisan
Hiç beklemediğiniz bir anda gelecek haber, içine düştüğünüz maddi sıkıntıdan kurtulmanızı sağlayacak. Aile dostlarınızla birlikte çıkacağınız bir yolculuk yeni iş bağlantıları yapmanızı sağlayabilir. Hafta boyunca duygusal anlamda kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Aklınızdaki projeleri hayata geçirmek için biraz daha beklemenizde fayda olacaktır. Ufak çaplı mide rahatsızlıkları haftaya damgasını vuracak.

BOĞA 21 Nisan - 21 Mayıs
Sevdiklerinizden ayrı geçirdiğiniz zamanı telafi etmek adına, bu hafta sonu için bir gezi planlayabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınızın yemek daveti hayatınızda yeni açılımlar yaşamanızı sağlayabilir. Kendinizi güçlü hissettiğiniz bir dönemdesiniz ve olayları artık daha farklı değerlendiriyorsunuz. Özel hayatınızda yeni atılımlar ve ileriye dönük ciddi kararlar alabilirsiniz. Ancak sakın acele etmeyin.

İKİZLER 22 Mayıs - 22 Haziran
Kendi hayatınızı düzene koymak adına takındığınız baskıcı ve aşırı disiplinli tavır, çevrenizdeki insanların sizden uzaklaşmasına neden olabilir. Uzun zamandır kafanızda kurduğunuz planları hayata geçirmek adına birkaç hafta daha beklemeniz gerekecek. Hayatınızdaki insanla ileriye dönük planlar yapmaya başlayabilirsiniz. Bir akrabanız sizden yüklü miktarda borç isteyebilir. Bu konuda çok dikkat etmeniz gerekir.

YENGEÇ 23 Haziran - 22 Temmuz
Hassasiyetinizin yükseldiği bir dönem ve dikkatinizi önemsediğiniz konulara odaklayacaksınız. Bazı gelişmeler yavaş olsa bile sizin istediğiniz yönde olacak. Üniversite yıllarından yakın bir dostunuzun ameliyatı kısa süreli bir yolculuğa çıkmanıza sebep olabilir. Hiç beklemediğiniz bir anda alacağınız haber, ileriye dönük ortaklıklar ya da yatırımlar konusunda yeni açılımlar yapmanızı sağlayacak.

ASLAN 23 Temmuz - 22 Ağustos
Evli aslanlar için son derece yorucu bir hafta başlıyor. Ailevi nedenlerden ötürü bazı planlarınızda değişiklik yapmanız gerekebilir. Sevdiğiniz insanla daha çok vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bu hafta sağlık anlamında kendinizi rahat hissedeceksiniz. Hafta içinde gelişen olaylar duygularınızı harekete geçirebilir ve detaylar dikkatinizi çekebilir. Yaptığınız yatırımların karşılığını alacağınız bir döneme giriyorsunuz.

BAŞAK 23 Ağustos - 22 Eylül
Karmaşık duygu ve düşüncelerle dolu bir haftaya başlıyorsunuz. Bu süreçte saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve davranışlarınızı değiştirebilirsiniz. Ayın sonlarına doğru katılacağınız bir davette yeni iş görüşmeleri ve yeni dostluklar başlatabilirsiniz. Yaşadığınız ilişkinin iyiye gitmesi adına bazı fedakarlıklar yapmanız gerekiyor. Sağlık sorunları sizi meşgul edecek.

TERAZİ 23 Eylül - 22 Ekim
Hareketli ve heyecanlı bir hafta Terazi burçlarını bekliyor. Hem geçmiş, hem de şimdi yaşadıklarınızı gözden geçirerek, kendinize yeni hedefler koyabilirsiniz. Geçmişi örnek alarak gelecekteki hatalardan kaçınmalısınız. Hafta boyunca yapacağınız bazı iş görüşmeleri, maddi anlamda kötü giden hayatınızı düzene koymanıza yardımcı olabilir. Sanatla uğraşan Teraziler için yoğun bir hafta başlayacak.

AKREP 23 Ekim - 21 Kasım
Sevdiklerinizin yanınızda olması, büyük bir mutluluk yaşamanızı sağlıyor. Keyfinizin bu kadar yerinde olması da yeni başlangıçlar için enerjinizin yükselmesine yardımcı olacak. Verdiğiniz sözler bu hafta için yoğun ve stresli bir tempoya girmenize neden olabilir. Gözlerinizdeki sulanmayı ciddiye alarak bir doktora görünmenizde fayda var. Sevdiğiniz insanları kaybetmemek adına fazlaca taviz vermekten kaçının.

YAY 22 Kasım - 21 Aralık
Ay sonuna doğru başlayacağınız iş görüşmeleri önümüzdeki ayın ilk haftalarına kadar sizi meşgul edecek. Hafta sonuna doğru çıkacağınız bir seyahat yeni insanlar tanımanızı ve yeni bir ilişkiye başlamanızı sağlayabilir. Ağabey ya da ablanız varsa, kısa süre içinde bir görüşme ayarlamanız yerinde olacaktır. Size verecek önemli haberleri olabilir. Bu aralar sağlığınıza özen göstermeniz yerinde olacaktır.

OĞLAK 22 Aralık - 21 Ocak
Bu hafta, önemsediğiniz konularla ilgilenecek ve kendinizi gözden geçireceksiniz. Fakat genel olarak kendinizi iyi hissediyorsunuz. Yoğun duygularla başlayacağınız hafta, istekleriniz ve bunların gerçekleştirilmesi üzerine geçecek. Özellikle önemsediğiniz kişilerin davranışları size yol gösterebilir ve duygularınızı disipline etmeyi başarabilirsiniz. Aşk hayatınız özellikle bu hafta sonundan itibaren hareketlenecek.

KOVA 22 Ocak - 19 Şubat
Uzun süredir yaşadığınız sıkıntılı süreç bir türlü bitmek bilmiyor. Giriştiğiniz işlerin olumsuz sonuçlanması yenileri için çabalamanızı zorlaştırıyor. Sevdiklerinizin destekleri her ne kadar şu an için yeterli olsa da, onları uzun süre oyalamak istemiyorsunuz. Hayatınızı düzeltmek adına önemli kararlar vermeniz gerekebilir. Geçmek bilmeyen öksürük nöbetleri hakkında en kısa zamanda bir doktora görünmelisiniz.

BALIK 20 Şubat - 20 Mart
Plansız olarak yaptığınız bazı hareketlerin dönüşleri, bu hafta moralinizi bozacak olaylar yaşamanıza neden olabilir. Sizi seven insanları daha fazla üzmemek adına onlara daha fazla vakit ayırmaya gayret gösterin. Bu hafta atacağınız bazı imzalar ilerleyen dönemler için elinizi kolunuzu bağlayabilir. Anlaşma yapmadan önce iki kez düşünmenizde fayda olacak. Sağlığınız açısından sıcak havalara dikkat edin.


Ortam

Hafta Sonu Dergisi © www.haftasonu.com.tr Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.