Menu

Astroloji - Haziran 2012/25

Oyuncu Keira Knightley, Koç burcu
Oyuncu Keira Knightley, Koç burcu

KOÇ 21 Mart - 20 Nisan
Aile dostlarınızla ya da kardeşlerinizle daha fazla ilgilenmeniz gereken bir haftadasınız. Yakın çevrenizde hayal kırıklığı yaratan durumlar olabilir. İletişim ve ulaşım alanındaki faaliyetleriniz artacak. Bilgi edinmeye çalışabilir ve öğrenim alanındaki gelişmelerden bahsedebilirsiniz. Büyük düşünmekten vazgeçmeyin, hayallerinizi gerçekleştirmek adına karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz.

BOĞA 21 Nisan - 21 Mayıs
Finans konularında, özellikle kredi, sigorta, prim, vergi, miras ve borçlar gibi geniş kapsamlı işleriniz olabilir. Yabancılarla yapacağınız bağlantılar sonrası yeni iş fırsatları yakalayabilirsiniz. Yargı, öğrenim, spor ve medya alanında kazanmaya yönelik konularla ilgileneceksiniz. Büyük çaptaki kayıp ya da kazançlara hazırlıklı olmalısınız. Sağlığınızı önemsemediğiniz için özellikle bu hafta küçük çaplı bir operasyon geçirebilirsiniz.

İKİZLER 22 Mayıs - 22 Haziran
Ortaklaşa paylaşımlar içinde olduğunuz konularda büyük atılımlar gerçekleştirebilirsiniz. Eş ya da ortakla bağlantılı kimliğiniz ya da unvanınız üzerinden büyük bir adım atabilirsiniz. Hukuksal konular haftaya damgasını vuracak. Önemli bir hayalinizi gerçekleştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Üniversite yıllarından tanıdığınız bir arkadaşınız sizinle temasa geçebilir. Gözünüzle ilgili sorunu ciddiye almalısınız.

YENGEÇ 23 Haziran - 22 Temmuz
Yurt dışından ortaklarla yapmayı planladığınız işler konusunda harekete geçmelisiniz. Fotoğraf ya da dansla ilgilenen Yengeçler için yoğun tempolu bir hafta... Dış ülkelerle yapacağınız iş görüşmeleri vaktinizi alabilir. Bu hafta, büyük bir hayalinizin nasıl gerçekleşeceği üzerine düşünebilir ve konuşabilirsiniz. Bu konuda fazlaca idealist davranacaksınız. Evli Yengeçler için baş başa keyifli bir tatil var.

ASLAN 23 Temmuz - 22 Ağustos
Sevdiklerinizle ilgili yaşayacağınız sürpriz gelişmeler yaza damgasını vurabilir. Yaratıcılığınızı, farklı bir alanda ya da sınırların ötesinde gösterme olanağı bulabilirsiniz. Hobi olarak yaptığınız yazışmalarınızı ve el becerilerinizi sergileyebileceğiniz kalabalık çevreler içinde yer alacaksınız. Kredi, sigorta veya borçlanmayla ilgili konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi halde başınız bir hayli ağırabilir, haberiniz olsun.

BAŞAK 23 Ağustos - 22 Eylül
Bu hafta sonu, ev ya da ailevi konularda dikkat çeken gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ailenizle ilgili sorumluluk almanız gerekebilir. Bilgiye ve öğrenime yönelik hedeflerinizde başarılı olmak için büyük bir disiplin ve ciddiyetle çalışmanız gerekiyor. Tanıtım, reklam, ticaret alanındaki hedeflerinizi gerçekleştirmek adına verimli bir hafta sizi bekliyor. Akrabalarınızla ilgili önemli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

TERAZİ 23 Eylül - 22 Ekim
Bu ayın sonuna kadar, bilgiye ve öğrenmeye yönelik konulara yoğunlaşabilirsiniz. Basın yayın alanında çalışanlar, önemli ilerlemeler sağlayabilir. Akrabalarınızla bu hafta sonu bir araya gelecek ve kapsamlı konulardan bahsedeceksiniz. Hayalinizdeki işleri gerçekleştirmek için yabancılarla irtibat kurmalısınız. İletişim ve ulaşım alanında yoğunluk yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirmelisiniz.

AKREP 23 Ekim - 21 Kasım
Miras ya da telifle ilgili gelişmeler haftaya damgasını vuracak. Finansal anlamda bir darboğaza girebilirsiniz. Yaptığınız yatırımları daha sıkı takip etmeniz gerekiyor. Sevdiklerinizle bağlantılı büyük değişiklikler gerçekleşebilir. Tasarım ve yaratıcılık gücü isteyen konularda başkalarıyla bağlantılı işlere yoğunlaşabilirsiniz. Yargılama, spor veya yabancılarla ilgili kayıp-kazanç konularında değişim yaşayabilirsiniz.

YAY 22 Kasım - 21 Aralık
Evlilik ve ortaklık konusunda girişimlerde bulunabilir ve yeni bir kimliğe bürünebilirsiniz. İletişim ve ulaşım alanında geniş çaplı girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Aile kaynaklı sorunlara daha soğukkanlı yaklaşmanız gerekebilir. Uyumsuzluk ve tedirginlik yaşanan konulara yönelik çaba sarf etmelisiniz. Kişisel gelişim açısından ilişkileriniz daha yoğun olacak. İş arayan Yaylar için verimli bir hafta yaşanacak.

OĞLAK 22 Aralık - 21 Ocak
Yeni başladığınız iş, günlük hayatınızda alıştığınız tempoyu terk etmenizi gerektirebilir. Sağlığınızla daha yakından ilgilenmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. İletişim ve ulaşım alanında yoğunluk var. Ticaret, reklam, tanıtım konularında faaliyetleriniz fazlasıyla yoğunlaşacak. Evcil hayvanlarınızla ilgili mağduriyet yaşayabilirsiniz. Bebek bekleyen Oğlaklar için ufak tefek sağlık sorunları görünüyor.

KOVA 22 Ocak - 19 Şubat
Sanatsal çevre içinde bulunan Kovalar, bu haftayı görüşme ve ziyaretlerle geçirecek. Arkadaşlarınızdan biriyle duygusal yakınlaşma yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili sürpriz gelişmeler var. Yabancı çevrelerle görüşmeler yapabilirsiniz. Sanatsal yeteneklerinizi sergileme fırsatı çıktığında bunu iyi değerlendirmelisiniz. Kısa süre önce yaptığınız bir yatırımın olumlu dönüşleri keyfinizi yerine getirecek.

BALIK 20 Şubat - 20 Mart
Bu hafta, ailevi konularda dikkat çeken gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evinizle ilgili hedeflerinizi gerçekleştirmek için büyük bir ciddiyet ve disiplinle çalışmanız gerekiyor. Evde önemli bir efor sarf etmeniz gereken konular gündeme gelecek. İş yerinde otorite konumunda olan önemli kişilerle ailevi konuları görüşebilirsiniz. Özellikle şu sıralar, daha korumacı ve merhametli tavırlar takınmanız gerekiyor.


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik