Menu

Astroloji - Ekim 2012/42

Şarkıcı Christina Aguilera, Yay burcu.
Şarkıcı Christina Aguilera, Yay burcu.

KOÇ 21 Mart - 20 Nisan
Bu hafta içinde iş yerinde önemli ilişkiler kuracaksınız. Dikkat ve özen istemekle beraber herkes mantıklı davrandığınızın farkında. Dolayısıyla problem çıkmayacaktır. Neptün-Uranüs birlikteliği hafta ortalarında sizi daha hayalperest olmaya zorlayabilir. Sevenlerinizin desteğinin arkanızda olacağı bu hafta, bazı ufak tefek aksaklıklar can sıkıcı olabilir. Bir aile yakınınız sizi ziyaret edecek; bazı fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz.

BOĞA 21 Nisan - 21 Mayıs
Ay, aşk ve ilişkiler gündemi oluşturacak. Gerçekçi yaklaşımınız nedeniyle insanları ve olayları iyi değerlendirebilecek ve akıllı yatırımlarda bulunabileceksiniz. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz adımları atacağınız bu hafta, iş yerindeki bir arkadaşınızla ortaklığa da yakın olabilirsiniz. Eşinizin ailesiyle birlikte daha fazla zaman geçirmeniz gerekiyor. Ufak tefek sağlık sorunları bu haftaya damga vurabilir.

İKİZLER 22 Mayıs - 22 Haziran
Yeni başlayan haftayla birlikte kendinizi biraz kaybolmuş hissedebilirsiniz. Hatta, haftanın ortalarında küçük çaplı tartışmalar da yaşayabilirsiniz. İşle ilgili yaptığınız görüşmelerin karşılığını bu hafta alacaksınız. Evini ya da otomobilini değiştirmeyi düşünenler için uygun bir zaman dilimine giriyoruz. Yaptığınız bir görüşmeden büyük beklentileriniz varsa, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz, hazırlıklı olun.

YENGEÇ 23 Haziran - 22 Temmuz
Her şeyin zor kısmını görmek yerine sizi gelecek için yaptığınız planları gerçekleştirmekten alıkoyan engelleri ortadan kaldırmaya çalışmalısınız. Aile fertlerinizden alacağınız destek, yaşamınızda yapmak istedikleriniz için ilham verecek. İçinde bulunduğumuz hafta çevrenizde gerçekleşen bazı ufak tefek sorunları kafanıza takmazsınız, sağlıklı ve keyifli bir hafta geçirebilirsiniz. Sabırlı ve rahat olun.

ASLAN 23 Temmuz - 22 Ağustos
Duyduklarınızın doğruluğunu araştırın ve hemen karar vermeyin. Bilgisine güvendiğiniz kişilere danışın. Önemsediğiniz kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve size engel olduklarını düşünebilirsiniz. Ancak düşüncenizi değiştirip konuya farklı açıdan bakmayı başarabilirseniz sorunları çözebilirsiniz. Yaşam enerjiniz yükseliyor. İsteğinizi gerçekleştirmek için planlarda değişiklik yapmanız gerekebilir.

BAŞAK 23 Ağustos - 22 Eylül
Bu hafta arkadaşlarınızın desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek. Yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Ancak aceleci davranmayın ve endişelerinizi sevdiğinize yansıtmayın. Parasal konulara yönelik beklentileriniz artacak. Fakat bir şekilde sabırlı davranmayı başarabilirseniz, haftanın sonunda hedeflerinize ulaşmanız işten bile değil.

TERAZİ 23 Eylül - 22 Ekim
İsteklerinizi ortaya koyabilir, erkek arkadaş ve yakınlarınızın desteğini alabilirsiniz. Parasal konulara yönelik meydana gelen gelişmeler moralinizi yükseltecek. Hafta ortalarında, kendinizi güçlü hissedeceksiniz ve daha önce karar veremediğiniz konulara yönelik isteklerinizi belirleyeceksiniz. En azından daha rahat ve kaygısız bir tavır sergileyebilirsiniz. Haftanın sonlarında sürprizler dikkat çekici olabilir.

AKREP 23 Ekim - 21 Kasım
Bu hafta, arkadaşlarınızla ilgili düşüncelerinizi değiştirebilecek durumlar ortaya çıkacak. Aklınız yerine duygularınız ve sezgilerinizle hareket ederseniz daha başarılı olacaksınız. Hafta sonu dikkatinizi dağıtan durumlar olsa bile sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için gayret göstereceksiniz. Ufak tefek sağlık sorunları görünüyor, sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

YAY 22 Kasım - 21 Aralık
İçinde bulunduğunuz bu yeni haftada, karmaşık duygular içine girmeseniz iyi olacak. Hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşıp yapmanız gereken işlere dikkatinizi odaklamanız gerekiyor. Beklentileriniz artmış olabilir. Özellikle burcun ilk günleri doğanlar bu hafta heyecanlı ve hırslı bir tavır içinde olabilirler. Enerjinizi dağıtmayın ve yapıcı bir tavır içinde bulunmaya özen gösterin. Konsantrasyon bozukluğu çekebilirsiniz.

OĞLAK 22 Aralık - 21 Ocak
Ekip çalışmaları ve organizasyonlarda başarılı olabilirsiniz. Planlarınızı ve fikirlerinizi güzel bir biçimde sunabilir, hem çevrenizi, hem de yakınlarınızı etkileyebilirsiniz. Kendinize olan güveniniz giderek artıyor. Geleceğe yönelik yeni hayalleriniz olabilir ve ideallerinizin peşinden gidebilirsiniz. Hayal gücünüz oldukça geniş ve yaratıcılığınız da yüksek. Sanatsal faaliyetler ve sanatçılar bugünlerde ilginizi çekecek.

KOVA 22 Ocak - 19 Şubat
Duyduğunuz haberlerin doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Hafta ortalarında, heyecanlı ve huzursuz bir tavır içine girebilirsiniz. Fakat yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Ortaya çıkan karışıklıkları anlayışlı davranarak ve yapıcı bir tavır sergileyerek çözebilirsiniz. İş arkadaşlarınız ve komşularınızla tartışmaktan kaçının. Dikkatinizi yapmanız gereken konulara odaklayın.

BALIK 20 Şubat - 20 Mart
Gizli ve gizemli konular hakkında bazı haberler alabilirsiniz. Akılcı bir tavır içinde bulunursanız, duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız. Bu haftaya damga vuracak konu, nedensiz yere yaşayacağınız endişeler olacak. Ancak endişe duyduğunuz konuda araştırma yapabilir, gerçekle yüzleşebilir ve böylece kaygılarınızdan uzaklaşabilirsiniz. Ödemesi olan Balıklar için sıkıntılı bir hafta olacak.


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik