Menu

Astroloji

Şarkıcı Christina Aguilera, Yay burcu.
Şarkıcı Christina Aguilera, Yay burcu.

KOÇ 21 Mart - 20 Nisan
Aşk hayatında yaşanan sürpriz gelişmeler sizi bile şaşırtacak. Kendinizi uzun zamandır hissetmediğiniz duygular içinde bulacaksınız. Partnerinizle birlikte oldukça keyişi ve romantik günler geçireceksiniz. İlişkiniz ciddi bir hal alabilir. İş yerindeki yoğun günler sizi strese soksa da, bu ruh halinden bir an önce sıyrılmalısınız. Yoksa sağlığınız olumsuz yönde etkilenebilir. Kendinize fazla yüklenmeyin.BOĞA 21 Nisan - 21 Mayıs
İş hayatında beklenmedik sorunlarla karşılaşabilirsiniz ve bu sorunlar sizi farklı arayışlara yöneltebilir. Harcamalarınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Biraz kısıtlamalarla bütçenizi dengeleyebilirsiniz. Aşk hayatındaki umursamaz ve vurdumduymaz davranışlarınız sevgilinizi çileden çıkartmaya yetecek. Sağlık açısından uzun zaman sonra sağlam bir döneme giriyorsunuz.

İKİZLER 22 Mayıs - 22 Haziran
Bu hafta yaşanan bazı olaylar eski sevgilinizle sizi tekrar bir araya getirecek. Bu durum da sizi mutlu etmeye yetecek. Aslında ne zamandır bu anı bekliyordunuz. Yoğun iş temposu ve hazırlamanız gereken dosyalar sizleri yıldırmasın, meyvelerini çok ama çok kısa bir süre sonra toplamaya başlayacaksınız. Bu hafta bakımlı ve şık olmak için kendinize ayrı bir özen gösterin.

YENGEÇ 23 Haziran - 22 Temmuz
Aşk hayatında renkli günlerin, sosyal aktivitelerin bolca yaşanacağı bir hafta geçireceksiniz. Yeni bir aşk çok yakınınızda… İş ilişkilerinizle ilgili de heyecan veren gelişmeler olabilir. Harcamalarınızın ve kazancınızın yükseldiği bir döneme giriyorsunuz. Sağlık sorunlarınız varsa, bu hafta kurtulmanız an meselesi. Ancak kendinize biraz dikkat etmelisiniz. Bu hafta şans sizden yana.

ASLAN 23 Temmuz - 22 Ağustos
Duygusal ve hassas yapınızdan dolayı sevdiklerinize karşı çok kırılgan olduğunuz bir dönemdesiniz. İş hayatınızda tatmin olmadığınız için yeni kariyer arayışlarına girebilirsiniz. Bu konuda bir yakınınızın size beklediğinizden fazla bir yardımı dokunacak. Kontrolsüz harcamalar yapmamaya dikkat edin. Aksi takdirde zor duruma düşebilirsiniz.

BAŞAK 23 Ağustos - 22 Eylül
Enerjik yapınız sayesinde çoğu kişinin üstesinden gelemeyeceği bazı olayları kolayca yoluna koyacaksınız. İş yerinde sorumluluklarınızın iyice arttığı bir sürece giriyorsunuz. Liderlik özelliğiniz sayesinde bunun da üstesinden hakkıyla geleceksiniz. Aşk hayatınızdaki iniş çıkışlar ise artık yerini sakinliğe bırakıyor. Birlikte geleceğe yönelik planlar yapmaya başlayacak ve bundan mutluluk duyacaksınız.

TERAZİ 23 Eylül - 22 Ekim
Her zaman olduğu gibi bu hafta da sizin için yoğun ve koşturmacalı bir hafta olacak. Yoğunluk sizi sıkabilir ancak hedeşerinize ulaşmak için bu yollardan geçmeniz şart. Aşk hayatınızdaki kararsızlıklarınız ise devam ediyor. Geleceğe yönelik bir ilişki istemiyorsanız, beraberliğinizi daha fazla uzatmanızın bir anlamı yok. Kendinize daha fazla zaman ayırmaya çalışın, bu size iyi gelecektir.

AKREP 23 Ekim - 21 Kasım
Eğer süregelen bir ilişkiniz yoksa bu hafta sizin için sürprizlerle dolu geçecek. Birçok kişiyle tanışma imkanı yakalayacak ve bunların içinden kalbinize uygun olanını seçme şansını bulacaksınız. Bu fırsatı iyi değerlendirin! Sağlıkla ilgili problemler yaşamamak için önleminizi almalısınız. Uzun vadeli planlar yapmaya başladığınız bu dönemde yakınlarınızın desteğine de ihtiyacınız olabilir.

YAY 22 Kasım - 21 Aralık
Bu hafta burcunuzun özelliği olan kıskançlık, başınıza ummadığınız dertler açabilir. Sevgilinize karşı olan tavırlarınızla onun canını sıkabilirsiniz. Ona güvenmeyi ve inanmayı denemelisiniz. Kendinizi hassas ve duygusal hissedeceğiniz bu hafta maddi problemler baş gösterebilir. Aile içinde yaşanan sorunlar kısa sürede yoluna girecek. Bu nedenle her şeyi dert etmek yerine mantıklı olmalısınız.

OĞLAK 22 Aralık - 21 Ocak
Sabırlı olmanız sayesinde birtakım kırgınlıkları ve sorunlu olan bazı ilişkilerinizi düzelteceğiniz bir haftadasınız. Üzerine çalıştığınız bir konuda büyük bir başarı sergileyeceksiniz. Bu başarının ardından size bazı fırsat kapıları açılacak. Aşk hayatınızda yeni tanıştığınız biriyle duygusal ve maceralı bir ilişkiye atılabilirsiniz. Geçirdiğiniz yoğun günlerden dolayı ailenizi ihmal etmemeye çalışın.

KOVA 22 Ocak - 19 Şubat
Aşk hayatında yeni maceralara atılacağınız bu hafta sert tavır ve davranışlarınızla etrafınızdakileri kırabilirsiniz. İş yerinde bazı kişilerle olan iletişim güçlüğünüz bu hafta iyice artacak. Onları biraz alttan alıp gereksiz tartışmalardan kaçınmalısınız. Yarım kalan işlerinizi hafta içinde bitirmenin rahatlığını yaşayacaksınız. Beklentilerinize ulaşacağınız bu hafta, keyfiniz yerinde olacak.

BALIK 20 Şubat - 20 Mart
Bu hafta ikili ilişkilerinizde yaşanan sürtüşmelerden dolayı az da olsa canınız sıkılabilir. Hayatınızda yeni bir değişiklik yapmanız söz konusu olabilir. Bu değişiklik bir seyahat ya da ev değiştirme şeklinde gerçekleşebilir. İş yerindeki yoğun çaba ve gayretlerinizin karşılığını alacağınız bu hafta, kısa vadeli planlarınızı gerçekleştirmenin keyfine varacaksınız. Eğlenceli bir hafta sizi bekliyor.


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik