Menu

23 Nisan Benim Dergim

23 Nisan Benim Dergim

Ünlü isimlerin çocukları 23 Nisan'ı kutladırlar.

nisansebnem20140425-7
‘23 Nisan bizim bayramımız’

Ayşe Öztek
Yaş: 5
Okul: Pierre Loti Lisesi Anaokulu
Sınıf: Ana sınıfı
Ayşe ve annesi oyuncu Şebnem Özinal’ı Ayşe’nin evlerindeki odasında çektik. Ayşe inanılmaz hareketli ve hayvanlara çok düşkün bir çocuk. Bir köpeği, iki kaplumbağası ve evlerinin balkonuna yuva yapan bir kumrusu var. Bu çekim için Ayşe üzerine giyeceği elbiseyi kendisi seçmiş. Atatürk’ü çok sevdiğini söyleyen Ayşe, öğretmen olmak istiyor. 23 Nisan’la ilgili bir resim çizen Ayşe, resimde çocuklara hediye verildiğini ve onların hep mutlu olduğunu söylüyor.

nisan20140425-8

Bulutlar üstünde uçan çocuklar

Can Özgülgün
Yaş: 8
Okul: Gausse Koleji
Sınıf: İlköğretim 3
‘Kayıp’ dizisinin güzel oyuncusu Buket Dereoğlu ve oğlu Can Özgülgün’ü Kadıköy’de evlerinin yakınındaki bir mekanda çektik. İlköğretim üçüncü sınıfa giden Can, gökyüzünde, bulutlar üstünde uçan ve çok mutlu olan çocukları çizdi.

nisanozlemyildiz20140425-3

‘Atatürk büyük komutan’

Demir Serter
Yaş: 7
Okul: Bilfen Koleji
Sınıf: İlköğretim 1
Ünlü televizyon sunucusu Özlem Yıldız’ın oğlu Demir Serter, Atatürk ve 23 Nisan hakkında annesi, babası ve okuldaki öğretmenlerinden çok şey öğrendiğini söylüyor. “Atatürk ülkemizi düşmanlardan kurtardı. O büyük komutan” diyen Demir, büyüyünce astronot olmak istiyor.

nisanacelyaakkoyun20140425-5

‘Büyüyünce bütün meslekleri yapacağım’

Alya Cergel
Yaş: 5
Okul: 3B Çocuk Akademisi Anaokulu
Sınıf: Ana sınıfı
‘Doksanlar Dizisi’nin sevilen oyuncusu Açelya Akkoyun’un kızı Alya Cergel, 23 Nisan için, anne babasının içinde olduğu, balonlarla süslü bir evde olduğunu hayat etti ve bunu resim kağıdına çizdi. Büyüyünce bütün meslekleri yapmak istediğini söyleyen Alya’ya annesinin cevabı, “Sanırım, bütün meslekleri yapabileceğin tek meslek oyunculuk. Oyuncu olabilirsin” oldu. Alya da bu fikre gülerek karşılık verdi.

nisanaysetolga20140425-4

‘Atatürk’ü çok seviyorum’

Can Yael Eskinazi
Yaş: 4
Okul: Modafen Koleji Anaokulu
Sınıf: Ana sınıfı
‘Seksenler’ dizisinin güzel oyuncusu Ayşe Tolga’nın kızı Can Yael Eskinazi, dört yaşında olmasına rağmen, inanılmaz bir aksanla İngilizce cümleler kuruyor ve şarkılar söylüyor. Çekim için evlerine gittiğimizde bize en sevdiği İngilizce şarkıyı söyleyerek dans eden Can Yael, büyüyünce öğretmen olmak istediğini söyledi.

nisantesimsalkim20140425-9

‘23 Nisan kutlu olsun’

Ada Eratik
Yaş: 3
Şarkıcı-oyuncu Yeşim Salkım ve oyuncu Hakan Eratik’in kızı Ada Eratik, henüz üç yaşında. Annesinin ve babasının ona sürekli Atatürk’ü anlattığını söyleyen Ada, Atatürk’le ilgili ezbere şiirler bildiğini söyledi. 23 Nisan için Türk bayrağı resmi çizdi. Oldukça güleryüzlü bir çocuk olan Ada, büyüyünce doktor olmak istiyor.

nisanaysekuuroglu20140425-6

‘23 Nisan bizim bayramımız’

Suna Kucuroğlu
Yaş: 10
Okul: Mef Okulları
Sınıf: İlköğretim 4

İşletmeci Ayşe Kucuroğlu’nun kızı Suna Kucuroğlu, matematiği, kitap okumayı ve sosyal medyada Instagram programında sevdiği insanların fotoğraflarını takip etmeyi seviyor. Bu ilgi alanları geleceğini şekillendirir mi bilinmez, ama Suna büyüyünce ne olmak istediğine tam olarak karar vermiş değil. Kesin kararını vermiş olduğu bir tek şey var, Amerika’da yaşamayı istiyor.

nisangulgolge20140425-2

‘Anne ve babamızla elimize bayraklar alıp kutlayacağız’

Ali Saygı
Yaş: 6
Okul: Koç Lisesi
Sınıf: Okul öncesi sınıfı

Emir Saygı
Yaş: 4.5
Okul: Şişli Terakki
Sınıf: Ana sınıfı


Murat Saygı ve Gül Gölge Saygı’nın iki oğlu Ali ve Emir’le İstinye’deki evlerinde bir araya geldik. Yaşları birbirlerine çok yakın olan iki kardeş birbirleriyle çok iyi anlaşıyorlar. Birbirleriyle hem oyun arkadaşı, hem abi-kardeşler. Ali ve Emir, çok hareketli ve neşeli çocuklar…

HABERİN DEVAMI HAFTA SONU DERGİSİ 17/2014 SAYISINDA...  

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik