Menu

Buzlu kova düello davetleri yanıtsız kalan isimler

Buzlu kova düello davetleri yanıtsız kalan isimler

Amerika’da başlayan ve insanlarda ALS hastalığına karşı farkındalık yaratmak amacıyla başlatılan ‘buzlu su kovası düellosu’ kısa sürede Türkiye’ye ulaştı.

Çok sayıda ünlü ismin kamera karşısına geçerek buzlu su dolu bir kovayı başlarından aşağıya dökme görüntüleri sosyal medyada çığ gibi yayıldı. Düellonun gereği olarak başından bir kova dolusu suyu boşaltan isim üç kişiyi de bu eylemi yapmaya davet ediyor ve bu kampanya için açılmış olan banka hesabına para yatırıyor. Düelloya 24 saat içinde cevap verilmesi gerekiyor. İşte haberimiz de tam bu noktada şekilleniyor. Ünlüler arasında büyük rağbet gören bu düelloda bazı isimlerin çağrıları yanıtsız kaldı ve biz de bu isimleri sayfalarımıza taşıdık…

ganimujde20140802

Gani Müjde

Başarılı senarist Gani Müjde şu sıralar Sergen Yalçın ve Dilara Gönder’in bir arada oynayacağı ‘Sil Baştan’ dizisinin üzerinde çalışıyor. Yoğun temposuna rağmen gündemden de geride kalmayan Müjde, üzerinden bir kova dolusu buzlu su boşaltarak düello çağrısında bulundu. Ancak ne yazık ki düello davetini Bülent Ersoy ve Ahmet Davutoğlu’na yapınca Müjde’nin bu çağrıları havada kaldı.

esraersoy20140802

Esra-Ceyda Ersoy

Sosyal medya üzerinden kazandıklarını şöhretlerini büyüterek sürdüren Esra-Ceyda Ersoy kardeşler nam-ı diğer Cicişler de bu sosyal sorumluluk kampanyasına kayıtsız kalmadılar ve tatil yaptıkları mekanda girdikleri havuzun içinde serinlerken başlarından aşağı bir kova dolusu suyu boşalttılar. Düellonun gereği olarak üç kişiye davette bulunan Esra-Ceyda Ersoy kardeşler bu isimlerden biri olarak ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu’nu seçince davetleri yanıtsız kaldı.

hilalcebeci20140802
Hilal Cebeci

Seksi şarkıcı Hilal Cebeci, 2014 yılında çıkardığı ‘Senden İyi Yaparım’ albümüyle raflardaki yerini aldı. Sosyal medyada çok sayıda takipçisi olan Cebeci, bu kanal üzerinden yaptığı açıklamalar ve yüklediği fotoğraflarla da dikkat çekiyor. Haberimize konuk olan ve ALS hastalığına dikkat çekmek üzere düelloya katılan pek çok ünlüden farklı olarak Hilal Cebeci dünya liderlerine çağrıda bulundu ve onları üzerlerinden bir kova dolusu buzlu su dökmeye davet etti. Cebeci’nin çağrısına yanıt vermesini beklediği kişiler; Angela Merkel, Barrack Obama ve Recep Tayyip Erdoğan.

wilmaelles20140802

Wilma Elles

‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ adlı diziyle evlerimize konuk ettiğimiz Almanya doğumlu oyuncu Wilma Elles dizi bitmesine rağmen ülkemizden ayrılmamış ve adeta bir Türk gibi yaşamaya başlamış bir isim. İş adamı Kerem Göğüş’le uzun soluklu bir ilişki yaşayan Wilma Elles, tıpkı diğer ünlüler gibi ALS kampanyasına destek verdi ve başından aşağıya bir kova dolusu suyu boca etti. Elles bu işi yaparken Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu düelloya çağırınca daveti yanıtsız kaldı.

meryemuzerli20140802

Meryem Uzerli

Yeni sezonda STAR TV ile iki milyon dolarlık bir anlaşmaya imza atan Meryem Uzerli de ALS kampanyasına destek vermeyi ihmal etmedi. ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisini tükenmişlik sendromu nedeniyle yarıda bırakan ve tedavi olmak için giden Uzerli, burada Can Ateş’le olan ilişkisinden doğan Lara’yı dünyaya getirmişti. Başarılı isim diziden arkadaşlarıyla ilişkisini koparmamış olacak ki başından aşağıya bir kova dolusu buzlu su dökerken eski rol arkadaşları Pelin Karahanlı ve Ozan Güven’e çağrıda bulundu. Ancak Ozan Güven cephesinden bu çağrıya bir yanıt gelmedi.

 


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik