Menu

Yardım meleği Demet

Yardım meleği Demet

Katıldığı ve düzenlediği sosyal yardım kampanyalarıyla adından söz ettiren Demet Akalın, geçen hafta Supermom’s (Süperanneler) Yeni Yıl Yardım Festivali’ndeydi. Akalın, esprileri, güzelliği ve çocuklara desteğiyle yine kraliçeliğini konuşturdu

demet2

Demet Akalın’ın açılışını gerçekleştirdiği Küçükyalı Pinhan’da sosyal medyada popüler kitleye ulaşan 50 kadın girişimcinin katıldığı, Supermom’s (Süperanneler) Yeni Yıl Yardım Festivali adı altında özel bir etkinlik düzenlendi. Amacı Güneydoğu Anadolu’da ve kırsal kesimde çok zor şartlarda eğitimlerini daim ettirmeye çalışan çocuklara destek vermek olan yardım festivalinin açılışını da Demet Akalın gerçekleştirdi.

demet-3

Projeksiyon, kitap, defter, iç ve dış giyim gibi okulların ve öğrencilerin eksiklerini tamamlamak adına gerçekleştirilen festivalde Akalın esprileriyle hayranlarının gönlünü fethetti. Akalın, Hülya Avşar’a ait olan ve festival boyunca açık olacak BHY markasının önünde “Biz buradayız, Hülya Hanım nerede” deyince çevresini saranlara kahkaha tufanı yaşattı. Fenomenleri tarafından hediye yağmuruna tutulan sanatçı sevenleriyle bol bol selfie yaptı. Demet Akalın çıkarken yardım kutusuna para bırakarak “Hayırlı işler, inşallah hayırlı olur” diyerek oradan ayrıldı.  

demet4

HABERİN DEVAMI HAFTA SONU DERGİSİ 50/2014 SAYISINDA...


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik