Menu

İşte Sinan ile Ebru ayrılığının gerçek nedeni!

İşte Sinan ile Ebru ayrılığının gerçek nedeni!

Tam bir romantik film tadında sürerken aniden biten Sinan Akçıl ile Ebru Şallı aşkının neden sonlandığı hakkındaki son dedikoduyu HAFTA SONU açıklıyor

Pop müzikte önce besteleriyle, sonra kendi seslendirdiği şarkılarla farklı bir yer edinen Sinan Akçıl, özel hayatıyla da her zaman merak edilen bir isim.

İzel, Ebru Yaşar, Hande Yener, Hadise derken Ebru Şallı ile dillere destan bir ilişki yaşayan Akçıl, şimdilerde kalp trafiğinde hayli sıkışık ve yoğun günler geçiriyor. Şallı’nın iki çocuğunun babası olan iş adamı Harun Tan ile evliliğinin bitmesinin hemen ardından yeni ilişkiye başlayan Sinan Akçıl, ünlü modele öylesine kapılmıştı ki, ona ‘Kutsal Kadın’ diye şarkı bile yapmıştı. Aşkını gizlemeden yaşayan, Şallı’nın oğulları Beren ve Pars ile de uyumlu bir ilişki yakalayan genç müzisyenin bu beraberliğinde artık nikah masasına oturmasını bekliyorduk ki, umulan olmadı. İlişki, Şallı’nın yaptığı bir açıklama ertesinde aniden bitti. Bitti ama dedikodular dinmedi, aksine araya başka isimler karıştı. İddialara göre, Şallı ile Akçıl’ın beraberliğinin bitmesine sebep, futbolcu Önder Turacı’nın eski eşi, şarkıcı Ayşe Özdemir’di. Konuşulanlara göre Şallı, Özdemir ile Akçıl’ın mesajlaşmalarını gördükten sonra ilişkiyi jet hızıyla sonlandırmıştı. Özdemir hiçbir zaman bu iddiaları kabul etmedi, hatta “Ben onların ayrılma sebebi değilim” diye basına bir açıklama bile yaptı. Ona göre; kendisinin bu ay çıkacak yeni single’ındaki şarkısının düzenlemesi sırasında Akçıl ile tanışmıştı ama ortada aşk ya da ilişki yoktu. Peki gerçekten de öyle miydi?

20140624003

EBRU ŞALLI’NIN EVİNDE NELER YAŞANDI?

Şimdilerde dedikodu kulislerindeki yeni iddiaya bakılırsa, son günlerde Sinan Akçıl’ın aşk trafiği iyice karışmışa benziyor. Ayşe Özdemir ile ilgili konuda Ebru Şallı’nın gönlünü almayı başaran Akçıl tam Şallı ile barışmışken, aslında gizliden gizliye Özdemir ile görüşmeye devam etmiş. Ancak iki kadın da, bu durumdan haberdar değilmiş. Bir gün Ayşe Özdemir’e “Bir TV kanalı benden 23 Nisan için bir çocuk şarkısı yapmamı istiyor, onlarla toplantıya gidiyorum, telefonuma açamayabilirim” dedikten sonra Şallı’nın evine giden Akçıl’dan şüphelenen Ayşe Özdemir, ona bir telefon mesajı atmış.

EBRU SUÇ ÜSTÜ YAKALAR...

Bu mesajlar üzerine ünlü müzisyen, Ebru Şallı’ya banyoya gideceğini söyler ve evin boş bir köşesine çekilip, gizlice fotoğraf çekerek Ayşe Özdemir’e gönderir ama Özdemir yine ikna olmaz; “Olmaz kamerayı aç” diye mesaj atar. Sinan Akçıl ne yapacağını düşünürken, tam bu sırada Ebru Şallı yanına doğru gelmektedir. Akçıl o sırada Ayşe Özdemir’e telefon açmıştır ve onu ikna etmeye çalışıyordur ki, arkadan Ebru Şallı’nın sesi gelir: “Sinan, sen ne yapıyorsun?” Tabii ki Ebru Şallı’nın sesini Ayşe Özdemir duyar!

ANİDEN GELEN İKİ EVLİLİK TEKLİFİ

Sinan Akçıl, bu olay üzerine hemen o anda Ebru Şallı’ya evlenme teklif eder ama reddedilir! Hatta bu olay üzerine birkaç gün sonra Ayşe Özdemir’e evlenme teklif eder. Ancak Ayşe Özdemir de çok kızgındır ve ünlü müzisyen bir kez daha reddedilir. Yaşadıkları üzerine bir doktor arkadaşına gitmeye karar veren Sinan Akçıl, “Ne olacak benim bu halim? Aşk acısı çekiyorum. İki kadın var, ikisi de beni terk etti” diye sorar. Doktor arkadaşı Akçıl’a durumu toparlamanın zor olduğunu, yeni bir sayfa açması gerektiğini, iki kadından da artık uzak durması gerektiğini söyler; “Kendini işine ver, bir süre ciddi ilişkilerden uzak dur” diye de ekler. İşte Sinan Akçıl cephesinde son durum böyle. Kafasının hayli karışık olduğu aşikar olan Akçıl, bu yıl da bekar kalacağa benziyor.

KİM BU AYŞE ÖZDEMİR?

Bir dönem Mehmet Ali Erbil’le de aşk yaşayan Ayşe Özdemir, hem şarkıcı hem de oyuncu. ‘Muhteşem Yüzyıl’ ve ‘Güllerin Savaşı’ dizilerinde rol alan Özdemir, müzik piyasasında ‘Ayshe’ adıyla tanınıyor ve şu sıralar Cem Belevi ile düet yaptığı ‘Kim Ne Derse Desin’ şarkısıyla adından söz ettiriyor.

20141204002

 

 

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik