Menu

Tarkan umre yolcusu!

Tarkan umre yolcusu!

Sanat ve şov dünyasından birçok isim bugüne kadar umreye gitti ve hac görevini yerine getirdi.

Pop müziğinin başarılı seslerinden Tarkan Tevetoğlu da bu yaz ilk umreye giden ünlüsü oluyor. İşte Mega Star’ın kutsal toprakları ziyaret planı ve bugüne kadar hac ve umreye giden diğer ünlüler

Pop müziğinin en sevilen seslerinden Tarkan Tevetoğlu, önümüzdeki günlerde dini vazifesini yerine getirmek için yarı hacılık sayılan umreye gitmeyi planlıyor. Her Müslüman’ın hayali olan umre ziyareti için hazırlık yapan Mega Star, yakında Mekke’ye uçacak. Özel bir tur şirketiyle görüşen ünlü sanatçı, beş günlük program için kişi başı 6 bin Euro ödeme yapacak. İki gün Mekke, iki gün Medine programı satın alan sanatçı, yaklaşık beş kişilik bir grup ile yolculuk edecek. Tarkan’a umre ziyareti sırasında ayrıca VIP hizmet sunulacak, yanında bir tercüman ve koruma bulunacak.


DAHA ÖNCE KİMLER GİTTİ?

gulben-ergen-umre-AAFOTO 1222635 221220131442080000 R GEN 20131222000000 aa-picture-20131222-1222635-high

Gülben Ergen-Erhan Çelik

Gülben Ergen ve Erhan Çelik çifti önce geçen yaz aylarında umre ziyareti gerçekleştirdi, daha sonra geçtiğimiz sonbaharda evlenip balayı yerine kutsal topraklara hac görevini yerine getirdiler. Mutlu çift, kutsal topraklardan fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından da paylaşmıştı.

ALİSAN

Alişan

2013 yılında umre ziyareti yapan Alişan sosyal medyadan paylaştığı bu fotoğrafın altına “Allahım sana şükürler olsun” notunu yazmıştı.

arda-turan

Arda Turan

Umreye giden ünlüler kervanına Arda Turan da katıldı. İspanya’nın Atletico Madrid takımında forma giyen milli futbolcu, 2014 ağustos ayında umreye gitti ve kutsal toprakları ziyaret etti.

gamze-özçelik

Gamze Özçelik

Güzel oyuncu Gamze Özçelik, kendisi gibi oyuncu olan eski eşi Uğur Pektaş ile evlendikten hemen sonra umre ziyaretinin yolunu tutmuştu.

SEDA-SAYAN-2010

Seda Sayan

Şarkıcı Onur Şan ile olan evliliğini 2010 yılında tek celsede sonlandıran Seda Sayan, boşanmanın ardından umreye gitti. Atatürk Havalimanı’nda gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakan Seda Sayan’ın umre ziyareti bir hafta sürdü. Sayan, umreye iş kadını Nadire İçkale’nin düzenlediği turla gitti.

sibel-can


Sibel Can

Sanatçı Sibel Can, 2007 yılında eski eşi Sulhi Aksüt ile umreye gitmişti. Can, o toprakları görmekten mutluluk duyduğunu ve bunun için Allah’a şükrettiğini söyledi. Umre dönüşü oldukça duygulanan Sibel Can, “Muhteşemdi. Oradaki duygular anlatılmaz, yaşanır” dedi.

mazhar-alanson

Mazhar Alanson

Sanatçı Mahzar Alanson, “Orası paslanan gönlümü dezenfekte ettiğim yer” dediği kutsal topraklara altı kez gitti. Alanson, ‘Yandım Yandım’ adlı şarkısını da Mekke’de yazdı.

yıldız-tilbe

Yıldız Tilbe

Yıldız Tilbe de kutsal topraklara giden ünlüler arasında. Tilbe, ziyaret sırasında çok duygulandığını belirterek, “Orada kimseden alamayacağım bir enerji, huzur var. Ve bu enerji hiç kimsede yok” dedi.

BORA-KOZANOĞLU

Bora Kozanoğlu

Eda Taşpınar’la ilişkileriyle bir dönem gündemden düşmeyen milli sörfçü Bora Kozanoğlu, geçen ay sosyal medya hesabından paylaştığı bu fotoğrafın altına “Kainatın en kutsal ve en temiz yeri Kabe’den 3üçüncü kez selam olsun! Yüce Yaratan herkese bu deneyimi nasip etsin. Akıl, ilim, bilim ve tefekkür dolu günlerde görüşebilmek dileğiyle...” diye yazdı.
burcu-gunes-AAFOTO 1222636 221220131442080000 R GEN 20131222000000 aa-picture-20131222-1222636-high


Burcu Güneş

2013 yılının son ayında İslam dinini araştırmak amacıyla umreye giden Burcu Güneş, kutsal topraklarda yaşadıklarını anlattı. Güneş “Oraya boş bir kafayla gittim. Hiçbir şey bilmiyordum. Kurallar nasılsa öyle davrandım. O topraklara ayak bastığımda ise tarif edilemez bir duygu yaşadım. Ağlamaktan kendimi alamadım” dedi.

petek-dinçöz-umre-2013

Petek Dinçöz

2013 yılının başında eski eşi Can Tanrıyar yüzünden zor günler geçiren Petek Dinçöz kutsal topraklara sığındı. Beyazlar içinde havaalanında görüntülenen Dinçöz, zor günleri geride bırakmak istediğini söyledi.

Ortam

Bu kategoriden diğerleri: « Güçlü ve güzel kadınlar bir arada

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik