Menu

Bacaklara bakım zamanı

Bacaklara bakım zamanı
Haber içeriği
« Geri Hepsi İleri »

Yeni teknolojik gelişmelerle birlikte selülitlerden, batıklardan ya da sarkmalardan kolay yollarla kurtulmak mümkün. Deniz mevsimi gelmeden haberimize göz atın.

Hazırlayan: Erdinç YAPAN
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.


Son yıllarda yaşadığımız teknolojik gelişmeler gerçekten de baş döndürücü bir hal aldı. Üstelik bu teknolojik gelişmeleri sadece yeni makineler yapmakta değil, sağlık alanında da kullanıyoruz. Sadece 10 yıl öncesine kadar bacak yapısına fazla müdahale edilemezken günümüzde; sarkmalara, gevşek bacak görüntüsüne ve hatta selülite bile kolay müdahale edilebiliyor.

Estetik dokunuşlar
Lazer ve radyofrekans uygulamaları, tıbbın her alanında kullanıldığı gibi sunduğu etkili çözümlerle, güzellik konusunda da kadınların imdadına yetişiyor. ArtPlast Estetik Cerrahi’den plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanı Op. Dr. Orhan Murat Özdemir, özellikle bacak bakımı başlığı altında uygulanan minik estetik dokunuşlarla, yapısal sayılacak birçok görünümü değiştirebildiklerinin altını çiziyor. Özdemir, “Değişeceği aklınıza bile gelmeyen diz kapakları, ayak bilekleri, yürürken sallanacağından korktuğunuz bacak içleri kısa sürede düzeliverir. Yapılan uygulamaların sonuçları kalıcı ve son derece memnuniyet vericidir” diyor.

12054-haber3-1Op. Dr. Orhan Murat Özdemir


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik