Menu

Gönül ‘örf’ dinlemiyor

Meltem Cumbul, alyansını gazetecilere böyle gösterdi.
Meltem Cumbul, alyansını gazetecilere böyle gösterdi.
Haber içeriği
« Geri Hepsi İleri »

Ancak zaman ilerledikçe her şeyin değişmesi gibi örf ve adetler de değişiklik göstermeye başladı. Tıpkı birbiri ardına gelen ünlü düğünlerinde olduğu gibi... Biz de bu hafta iki bayram arasında yapılan ve yapılacak olan düğünleri bir araya getirdik.

Erdinç YAPAN
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Meltem Cumbul & Alican Özbaş
Geride kalan haftanın en önemli olaylarından biri olan Meltem Cumbul ve Alican Özbaş nikahı, sadece örflere uymamakla kalmadı, ailelerin bile katılmadığı bir evlilik olarak magazin tarihindeki yerini aldı. Oyuncu Meltem Cumbul, kendisinden 14 yaş küçük eşiyle, Özbaş Ailesi’nin Kuşadası’ndaki Kadınlar Denizi’nde bulunan İmbat Otel’de evlendi. Gelinlik ve damatlık giyilmeyen gecede çiftin nikahını Kuşadası Belediyesi Evlendirme Memuru Şükran Gedik kıyarken, nikah şahitlikleriniyse, Fırat Tolgalı ile Halil Olcan Akdeniz yaptı. Bu nikahı onaylamayan baba Erol Özbaş evlilikle ilgili zehir zemberek açıklamalar yapsa da, çift halinden son derece memnun görünüyor.

12091-haber4-1

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik