Menu

Tempo’nun 25. yaşına muhteşem parti

Unutulmaz kapak çalışmalarına ve özel haberlere imza atan Tempo ekibi, o gece hep birlikte 25. yıl dönümlerini kutladılar.
Unutulmaz kapak çalışmalarına ve özel haberlere imza atan Tempo ekibi, o gece hep birlikte 25. yıl dönümlerini kutladılar.

Saat 19.30’da kokteyl ile başlayan parti, Tempo Dergisi Yayın Direktörü İlhan Demiriz ve Doğan Burda İcra Kurulu Başkanı Mehmet Y. Yılmaz’ın konuşmaları ile açıldı. Daha sonra davetliler, Yol Project’in canlı performansıyla eğlendi. Mehmet Y. Yılmaz ve İlhan Demiriz’in de zaman zaman sahneye çıkıp şarkı söyledikleri gecede, Hürriyet gazetesi köşe yazarı Sedat Ergin bas gitarla şarkılara eşlik etti. Park Şamdan’daki Ağaoğlu Şirketler Grubu katkılarıyla gerçekleşen davette, Chivas ve Chivas’ın leziz kokteyli Chivas Royal geceye damgasını vurdu. Pelit tarafından hazırlanan ‘Tempo 25 Yaşında’ logolu makaronlar geceyi tatlandırdı. Geç saatlere kadar devam eden partiye katılan isimler arasında; Rıfat Ababay, Fikret Ercan, Sedat Ergin, Ayşe Arman, Ender-Ayhan Bölükbaşı, Feryal Pere, Çınar Oskay gibi medya dünyasının ünlü isimlerinin yanında, Ayşe Kucuroğlu, Tilda Tezman, Nermin Bezmen, Tolga Savacı, Zeynep Mutlu ve İlker İnanoğlu, Seda-Pamir Demirtaş gibi cemiyet hayatından, Gülden-Yılmaz Yılmaz, Yüksel Mermer, Ali Pandır, Sinan Öncel, Tamer Yılmaz gibi iş ve cemiyet hayatının sevilen isimleri bulunuyordu.

13031-haber3-1


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik