Menu

SILA, TURKCELL YILDIZLI GECELER’DE BİR KEZ DAHA İZLEYENLERİ BÜYÜLEDİ!

SILA, TURKCELL YILDIZLI GECELER’DE BİR KEZ DAHA İZLEYENLERİ BÜYÜLEDİ!

Turkcell Yıldızlı Geceler Eylül’ün son konserlerini İsanbullular ile buluşturmaya devam ediyor. 20 Eylül akşamı BKM organizasyonu ile sahnede yeniden Sıla vardı. Haziran ayında verdiği ilk konserinde Sıla’ya ve parçalarına doyamayan dinleyicileri günler öncesinde biletleri tükenen konser için bir kez daha Harbiye Açıkhava Sahnesi’ni doldurdu.


Siyah takımı ile göz kamaştıran Sıla, sahneye ‘Açık Deniz’ parçası ile çıktı. Alkış yağmuru altında geceye başlayan sanatçı, repertuarında ‘ Bana Biraz Renk Ver’, ‘İmkansız’, ‘Kafa’, ‘Cam’, ‘Boş Yere’, ‘Bazen’, ‘İnşallah, ‘Vur Kadehi Ustam’, ‘Sevişmeden Uyumayalım’, ‘Oluruna Bırak’, ‘Aslan Gibi’, ‘Ne Desem İnanırsın’ gibi sevilen parçalarına yer verdi.

sila20130924-2

SILA SAHNESİNDE FATİH AHISKALI VE EFE BAHADIR’I AĞIRLADI!

‘Parçalarımızı birlikte yazıyoruz madem, sahneye de beraber çıkalım bu kez dedik.’ diyerek konserde sahneye Efe Bahadır’ı davet etti. Efe Bahadır’ın gitar eşliği ile beraber Bazen ve Bir İlkbahar Sabahı parçalarını seslendiren ikiliye ardından Fatih Ahıskalı’da gitarıyla eşlik etti.
İkinci yarıda siyah deri kostümü ile sahneye çıkan güzel şarkıcı gece boyunca dinleyicilerini yer yer duygusal parçalarıyla etkiledi, yer yer de en hareketli parçalarıyla yerlerinde oynattı.

sila20130924-3

‘Dan Sonra’ parçası ile geceyi sonlandıran Sıla’yı, konukları dakikalarca ayakta alkışladı. Alkışlar, ‘Sıla’ ve ‘Bir daha’ tezahuratları kesilmeyince Sıla sevenlerini kırmayıp ‘Her Şey Yolunda’ ve ‘Kafa’ parçaları ile bis yaptı.

Bu güzel gecede Sıla’yı yalnız bırakmayanlar arasında Işın Karaca, Eren Bakıcı, Yasemin Şefik, Ömür Sabuncuoğlu, Erol Köse ve Sinan Albayrak’da vardı.

eren20130924

Turkcell Yıldızlı Geceler 21 Eylül Cumartesi akşamı İlhan İrem konseri ile devam edecek.


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik