Menu

AYŞE ARMAN’LA MAHALLE SOHBETLERİ’NDE 2014 MERCEK ALTINA ALINDI

AYŞE ARMAN’LA MAHALLE SOHBETLERİ’NDE 2014 MERCEK ALTINA ALINDI

City’s’in gelenekselleşen ‘Ayşe Arman’la Mahalle Sohbetleri’nin bu ayki konukları astrolog Filiz Özkol, gazeteci Ece Vahapoğlu ve ödüllü gezgin Saffet Emre Tonguç oldu

City’s Ayşe Arman’la Mahalle Sohbetleri’nin ilk konuğu Habertürk yazarı ünlü Astrolog Filiz Özkol, 2014 yılında Türkiye’yi ve 12 burcu bekleyen gelişmeleri anlattı. “2014’te tüm Türkiye’nin hayatı değişecek” diyen Özkol, “Pluton Oğlak burcuna yerleşiyor. Özellikle ilk 6 ayda Yengeç, Boğa, Başak ve Akrepler’in hayatı değişecek. Oğlak ve Yengeçler iş değiştirebilirler. Yılın en şanslı burcu Yengeç olacak. Yılın ikinci bölümünde Arslan, Kova ve Yaylar da şanslı burçlar arasında yer alacak” diyerek yeni yılda burçlarla ilgili merak edilenlerden bahsetti. Özkol, “2013 yılındaki 5 tutulma hayatımızı altüst etti. 2014 yılında 3 tutulma var. İlk 6 ayda çok retro var. 17 Temmuz’a kadar retro geri dönecek” diye konuştu.

aysearman20131912-1

MUSTAFA SANDAL’IN BEBEĞİ İÇİN DOĞUM SAATİ SORDULAR
Filiz Özkol neşeli sohbeti sırasında Mustafa Sandal’ın 2. bebeğinin sezeryanla doğumundan önce kendisine başvurduklarını anlattı ve “Emina Sandal’ın Rus bir astroloğu varmış. Bebek sezeryanla alınmadan önce doğum saatini sormak için astroloğu bulamamışlar. Benden yardım istediler” dedi.

EBRU DESTAN VE ÖZGE UZUN DOĞUM KİLOLARINI 21’LE VERECEK
Ece Vahapoğlu ise yeni sağlıklı beslenme programı “Ece Vahapoğlu ile İdeal 21” hakkında konuştu. 21 gün boyunca katılımcılara, asit alkali diyeti ve sıkı bir spor programı uygulayacak olan Vahapoğlu, “3 Ocak’ta programa başlıyoruz. Programa katılacak isimler arasında Sanem Altan, Özge Uzun, Ebru Destan, Başak Sayan, Derya Alabora ve iş dünyasından pek çok isim var. Ben geçen yıldan bu yana 2 kilo daha fazlayım ama 1 beden inceyim. Katılımcılara sağlıklı beslenme ve spor yapma konusunda yardımcı olacağız. Her gün mönüleri de evlerine servis edilecek” dedi. Vahapoğlu, Ayşe Arman’a kuru masaj için kan dolaşımını hızlandıran fırça hediye etti.

ecevahapoglu20131219

İSTANBUL’DAYSANIZ MUTLAKA GÖRÜN!
Ayşe Arman’la Mahalle Sohbetleri’nin renkli konuklarından biri de rehber Saffet Emre Tonguç. Turist Rehberleri Birliği tarafından Türkiye’nin en çok seyahat eden rehberi seçilen ve Hürriyet gazetesi yazarı gezgin Saffet Emre Tonguç Madlene Albright, Oprah Winfrey, Colin Powell gibi isimlerle olan anılarını anlattı. Madlene Albright’a Nişantaşı’nda kahve falı baktığını söyleyen Tonguç, “O günden sonra adım falcıya çıktı” dedi. Tonguç, “İstanbul’da görülecek 3 yer neresi?” şeklindeki soruya da “Ayasofya’ya mutlaka gitmelisiniz. Topkapı ve Kapalıçarşı’da Büyükvalide Han’ın çatısında çıkmalısınız” diye cevap verdi.

 

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik