Menu

‘Hafta Sonu okuyorum, çünkü…’

‘Hafta Sonu okuyorum, çünkü…’

2013’e bomba gibi bir sayıyla veda ederek 2014’e birbirinden çarpıcı haberlerle dolu dergilerle başladık. Dikkat çeken sayılar arka arkaya gelmeye başlayınca Nişantaşı’nda rastladığımız ünlülerin elinde Hafta Sonu’nu daha sık görmeye başladık. Ünlüler, 47 yaşında ama çok hala çok genç olan Hafta Sonu için bakın neler dedi

Murat TAMAY Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

asliilicak20140109-5
Aslı Ilıcak Sarrafgil
“Diğer gazete ve dergileri okuduğum gibi Hafta Sonu dergisini de takip ediyorum tabii ki. 2014’te de çok renkli ve güzel. Elinize sağlık…”

aysekucuroglu20140109-6

Ayşe Kucuroğlu
“Ellerinize sağlık, yılbaşı özel sayınız çok güzel olmuş. Her zaman mekanımda olması gereken hem de benim takip ettiğim güzel bir dergi.”

edataspinar201401019-3

Eda Taşpınar
“En eski dergilerden bir tanesi. Çizgisini her zaman koruyan bir yayın. Hafta Sonu okumayı seviyorum, her hafta vakit buldukça mutlaka göz atıyorum.”

julide20140109-3

Jülide Önengüt
“Yıllardır takip ettiğim bir dergidir. Beğenirim. Ekol bir dergi… Yılları var.”

yoncaebuzziya20140109-4

Yonca Ebuzziya
“Bildiğimiz bir yayın. İşlerden vakit bulduğum zaman göz atarım. Günümüzde bu yaşanan olaylardan sonra arada sırada da olsa magazin haberlerine de bakmak lazım.”

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik