Logo
Bu sayfayı yazdır

Yeni şarkıya ‘Nefis’ konuklar

Yeni şarkıya ‘Nefis’ konuklar

 

Ayşe Özyılmazel’in nisan ayında piyasaya çıkacak olan albümünden lidyana.com sponsorluğundaki ‘Nefis’ adlı şarkısının klip lansmanı, 19 Şubat Çarşamba gecesi Limonata Etiler’de renkli bir partiyle gerçekleşti.

Haber ve fotoğraflar: Murat TAMAY  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

ayse20140224-2

Özyılmazel, yeni albümün sevincini tüm sevenleriyle birlikte paylaştı. Özyılmazel, müziği Mısırlı sanatçı Amr Mostafa’ya, sözleri İsra Gülümser’e, düzenlemesi ise İskender Paydaş’a ait olan ‘Nefis’ adlı parçasının klibini sevenleri ve sanatçı arkadaşlarıyla birlikte izledi.

Arkadaşı Ayşe Özyılmazel’in lansman gecesine destek vermek için gelen yakışıklı popçu Murat Boz, çıkışta basın mensuplarına yeni projelerini anlattı. Acun Ilıcalı’nın yapımını üstlendiği dizide rol alacak olan yakışıklı popçu “Dizi henüz senaryo aşamasında ve çok eğlenceli gidiyor” dedi. Dizi hakkında tüyolar veren Murat Boz “Oyunculuk dersi almıyorum, bunun sebebini de dizi başlayınca anlayacaksınız. Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’la kimyamız çok tutuyor o enerjiyi televizyon şovuna/dizisine çevirmek çok mantıklı olacaktır diye düşündük ve böyle bir işe giriştik” diye konuştu.

ayse20140224-3

Ortam

Hafta Sonu Dergisi © www.haftasonu.com.tr Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.