Logo
Bu sayfayı yazdır

Ve beklenen film vizyonda!

Ve beklenen film vizyonda!

‘Recep İvedik’ seri filmlerinin dördüncüsü ‘Recep İvedik 4’ filminin galası geçen hafta Kanyon Cinemaximum’da yapıldı. Filmin senaristi ve oyuncusu Şahan Gökbakar, yönetmen Togan Gökbakar ve yapımcı Emrah Çoban, pek çok ünlünün katıldığı gala gecesinde ev sahipliği yaptılar

Haber ve fotoğraflar: Murat TAMAY  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çamaşırhane Film’in yapımcılığında vizyona giren ‘Recep İvedik 4’ filminin galasına ilgi tahmin edilenden yoğun oldu. Geceye katılan basın mensupları da en az davetliler kadar kalabalıktı. İş, sanat ve cemiyet hayatından pek çok ünlü ismin gala gecesine katılarak izlediği film, konuklardan tam not aldı. Gala gecesinde filmin senaristi ve oyuncusu Şahan Gökbakar, yönetmen Togan Gökbakar ve yapımcı Emrah Çoban gelen davetlilerle yakından ilgilendiler ve filmin sonunda tebrikleri kabul ettiler.

Recep İvedik’in İstanbul’da başlayan maceraları, Maldivler’de ıssız bir adada katılacağı yarışmaya kadar uzanıyor ve izleyicisine yine kahkaha garanti ediyor.

fundakubat20140224
Geceye iki yakın arkadaş olan Kubat ile Funda Arar birlikte katıldılar.

ralfsanem20140224

Ralf Tezman ve eşi Sanem Tezman filmi izlerken en fazla kahkaha atan isimler arasında yer aldı.

Tüm salonlardan kahkahaların yükseldiği filme ilgi oldukça büyüktü. Film çıkışında herkes birbirine en sevdiği sahnelerin repliklerini anlatıyordu
 

Ortam

Hafta Sonu Dergisi © www.haftasonu.com.tr Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.