Logo
Bu sayfayı yazdır

Reklam çiftleri

Reklam çiftleri

Oyuncuların önemli gelir kaynaklarından biri de, rol aldıkları reklam filmleridir. Astronomik ücretler karşılığında imza attıkları ürünü öne çıkarmak için ter döken ünlü yüzler, bazen bu ağır sorumluluğu tek başlarına üstlenmezler. Son olarak Şahan Gökbakar ve Yasemin Ellen'in bir reklam filminde buluşacakları haberini duyunca, ekranların unutulmayan reklam çiftlerini bir araya getirelim dedik

Kerem Bürsin&Hande Doğandemir
'Güneşi Beklerken' adlı gençlik dizisinde yakaladıkları uyumla ekran karşısındaki seyirciyi kendilerine hayran bırakan genç oyuncular Kerem Bürsin ile Hande Doğandemir, aslında reklam sektörüne uzak değiller. Bürsin, mobil uygulama firmalarından birinin reklamlarında oynarken, Doğandemir ise bir çikolata markasının filmlerinde boy göstermişti daha önce. Reklam verenler çiftin dizideki uyumundan faydalanmak için onları bir çay firmasının reklamında bir araya getirdi. İki sevgiliyi canlandıran Kerem Bürsin ile Hande Doğandemir, birbirlerine romantik öpücükler vermeyi de ihmal etmiyorlar.

sahanyasemin20140310

Şahan Gökbakar&Yasemin Allen
Çekimlerinin büyük kısmı Maldivler'de gerçekleştirilen ‘Recep İvedik 4’ filmiyle beyaz perdeye dönen Şahan Gökbakar, yeni bir reklam anlaşmasına imza attı. Gökbakar'ın reklam filmindeki partneri ise ‘Merhamet’ dizisindeki rolüyle adından söz ettiren, güzel ve genç oyuncu Yasemin Allen. ‘Su ve Ateş’ adlı filmde Özcan Deniz'le başrolü paylaşan Allen, firmaların da ilgisini çekiyor. Geçtiğimiz günlerde kamera karşısına geçen ikili, setteki uyumlarıyla dikkat çekti. Gökbakar'ın reklam karşılığında yüklü miktarda para aldığı konuşuluyor.

emredemet20140310

Emre Karayel&Demet Evgar
'Bir Erkek Bir Kadın’ dizisini kısa süre önce sonlandıran Emre Karayel ile Demet Evgar, her ne kadar dizi sebebiyle ayrılmış olsalar da, pek çok reklam filminde boy göstermişlerdi. Bir bankanın reklam yüzü olan ikili, bunun dışında bir dondurma firmasının da reklamında oynamıştı.

Mustafa Sandal&Emina Sandal
Haberimize konuk olan reklam çiftlerinden biri de Mustafa-Emina Sandal. Gerçek hayatta karı-koca olmanın avantajını reklam filmine taşıyan Sandal çifti bir telefon operatörü için kamera karşısına geçmiş ve büyük beğeni toplamıştı.

ibrahimdemet20140310

İbrahim&Demet Kutluay
Evliliklerinde dokuzuncu yıllarını geride bırakan İbrahim-Demet Kutluay çifti, son zamanlarda mutlu yuvalarının dağılacağıyla ilgili haberlere muhatap oluyorlar. Sürekli olarak bu haberleri yalanlayan Kutluay çiftini haberimize konuk eden reklamsa, bir armatür firmasına ait. İkili, çocuklarının da dahil olduğu reklam filminde boy göstermiş ve ünlü reklam çiftleri arasına isimlerini yazdırmıştı.


 

Ortam

Hafta Sonu Dergisi © www.haftasonu.com.tr Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.