Menu

Sıra sıra diziler hangisini izliyor ünlüler?

Sıra sıra diziler hangisini izliyor ünlüler?

Türk TV dizilerinin son yıllarda göstermiş olduğu gelişmeyle birlikte sinema filmi kalitesinde yapımlar ortaya çıktı. Hem oyunculuklar hem de görsellik ve prodüksüyon açısından izleyiciyi ekran başına kilitleyen yapımlar komediden tarihe, dramdan aksiyona her zevke hitap ediyor. Magazin dünyasının ünlü isimlerinin de sıkı takipçisi olduğu diziler ve oyuncular var. Merak edenler için işte ünlü isimlerin seçimleri...

Murat TAMAY Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Nuriye KIRMA Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fotoğraflar: DB Arşiv, Hürriyet Arşiv

dizi20140324-2

Arzu Sabancı
‘Kurt Seyit ve Şura’da prodüksiyon çok iyi’
“‘Kurt Seyit ve Şura’ yeni başladı ve onu çok beğeniyorum. Prodüksiyon ve görsel efektler oldukça başarılı. Kostümler ve oyuncuların iyi olması, gerçek bir film tadı veriyor. Kıvanç Tatlıtuğ’u çok başarılı buluyorum. ‘Muhteşem Yüzyıl’ı da kaçırmadan izlemeye çalışıyorum. Mehmet Günsür ve Halit Ergenç çok iyi oyuncular.”

dizi20140324-3

Aslı Üstünkaya
‘Muhteşem Yüzyıl’da herkes başarılı’
“‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisini kaçırmadan izlemeye çalışıyorum. Tarihimizi konu aldığı için oldukça etkileyici bir proje. Oradaki tüm oyuncuları çok başarılı buluyorum.”

dizi20140324-5

dizi20140324-6

Yasemin Masis
‘Derya Karadaş rolünün hakkını veriyor’
“Dizileri çok takip edemiyorum ama ‘Yalan Dünya’ eğlenceli bir komedi olduğu için ve keyifli vakit geçirttiği için onu takip etmeye çalışıyorum. Zerrin karakterini canlandıran Derya Karadaş oldukça başarılı bir oyuncu. Rolünün hakkını veriyor.”

dizi20140324-4

Nadire İçkale
‘Dört gözle bekliyorum’
“‘Muhteşem Yüzyıl’ ve ‘Kurt Seyit ve Şura’yı, takip etmek denmez, dört gözle bekliyorum denir… Tarihi ve tarihin üzerine olan her senaryoyu çok seviyorum. Gerçekten ikisi de çok güzel diziler. Kıvanç Tatlıtuğ ve Vahide Gördüm’ün çok iyi oyuncu olduklarını düşünüyorum. Bitmesine rağmen ‘Merhamet’i de çok severdim. Özellikle orjinalinin yazarı Hande Altaylı ile tanışmayı çok istiyorum. Hayatım boyunca insanlar benimle tanışmak istedi ama şimdi ben Hande Hanım’la tanışmak için can atıyorum.”

HABERİN DEVAMI HAFTA SONU DERGİSİ 13/2014 SAYISINDA...  

 


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik