Menu

Doğa Koleji öğrencileri, Nestlé Pure Life ve Pınar Altuğ, Dünya Su Günü için Sultanahmet Meydanı’ndaydı!

Doğa Koleji öğrencileri, Nestlé Pure Life ve Pınar Altuğ, Dünya Su Günü için Sultanahmet Meydanı’ndaydı!

Doğa Koleji, her yıl olduğu gibi bu yıl da 22 Mart Dünya Su Günü’nü tüm öğrencileriyle birlikte kutladı. Bu yıl Nestlé Pure Life işbirliğiyle gerçekleştirilen, ünlü oyuncu Pınar Altuğ’un da katıldığı etkinlikte öğrenciler suyun hayatımızdaki önemine dikkat çektiler.

Eğitim vizyonunu doğaya duyarlı bir nesil yetiştirmek üzerine belirleyen ve her yıl Dünya Su Günü etkinlikleri ile suyun önemine bir kez daha dikkat çekmeyi başaran Doğa Koleji, dünyadaki suyu koruma bilincinin arttırılması ve yeterli su tüketiminin önemi ile ilgili farkındalık yaratmayı amaçlayan Nestlé Pure Life ve yüzlerce öğrencisi ile 22 Mart “Dünya Su Günü’’nü Sultanahmet’te kutladı.

Sultanahmet Meydanı’nda ‘su’ için elele...

Doğa Koleji öğrencileri suyun hayatımızdaki önemine dikkati çekmek ve kamuoyunda bu konuda farkındalık yaratmak amacıyla Sultanahmet Meydanı’nda toplanarak; halk oyunlarından su dansına, ritim gösterilerinden “Tükeniyorum Farkında mısın?” konulu drama gösterisine kadar pek çok etkinlikle Dünya Su Günü ’nünde su tüketimine dikkati çektiler.

Pınar Altuğ ‘su’yun hayatımızdaki önemine değindi!

Doğa Koleji öğrencileri ve Nestlé Pure Life’ın, Dünya Su Günü kutlamalarındaki konuğu, ünlü oyuncu Pınar Altuğ oldu. Altuğ kutlamalarda öğrencilerle bir araya gelerek ‘hayatımızda suyun önemi’ ve su tüketimine dikkati çekmek için neler yapılabileceğini anlattı. 


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik