Menu

Zaman geçiyor güzellikleri duruyor

Zaman geçiyor güzellikleri duruyor

Şov dünyasının en önemli kurallarından biri, kadınların güzel erkeklerin yakışıklı olması gerektiğidir. Bu özellikleri taşıyan isimler varlıklarını uzun süre muhafaza ederken aynı zamanda her zaman gündem olmayı da başarırlar. Biz de bu haftamızı zaman geçmesine rağmen güzelliklerini yitirmeyen kadınlara ayırdık. Şov dünyasında varlıkların sürdüren isimlerden bazılarının yaşlarına hayret edeceksiniz

Fotoğraflar: Hürriyet Arşiv, DB Arşiv, Zeynel Abidin Ağgül

hulyaavsar20140331

Hülya Avşar
Yıldızı yeniden parladı
Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını yaptığı yarışmalarda jüri üyesi olarak izlediğimiz Hülya Avşar şu sıralar şov dünyasında ikinci baharını yaşıyor. Tam yeni bir dizi ya da projede göremiyoruz diye üzülmeye başladığımız Avşar kızı, jüri koltuğuna oturur oturmaz yıldızını yeniden parlatmayı başardı. Pahalı reklam kampanyalarına imza atan Hülya Avşar, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8’de de program yapacak. Geride bıraktığımız haftalarda milli tenisçi İpek Şenoğlu adına bu yıl ikincisi düzenlenen turnuvada korta çıkan başarılı isim maç öncesi hayranlarıyla fotoğraf çektirdi. Bu sırada bir hayranıyla yaş diyaloguna giren Avşar, kadın hayranının “Yakından o kadar da bir şey değil. Fotoğraflarda daha güzelsiniz” çıkışıyla neye uğradığını şaşırdı. Durumu toparlamak isteyen Avşar, “Durun kapüşonumu açayım” yanıtını verse de kadının “Bu yaştan sonra nereyi açarsanız açın” sözleri üzerine gülme krizine girdi. Hülya Avşar’ın hayranı ne derse desin, Yeşilçam’ın ve şov dünyasının güzel ismi Avşar kızı 51 yaşındaki bir kadın için hala son derece formda ve güzel…

haticeaslan20140331

Hatice Aslan
Yaşına inanmak zor
Nuri Bilge Ceylan gibi ödüllü yönetmenlerin filmlerinde oynayan, dizilerin ve tiyatro sahnelerinin önemli isimlerinden Hatice Aslan da zaman geçmesine rağmen güzelliğinden bir şey kaybetmeyen isimler arasında yer alıyor. 52 yaşında olmasına rağmen, genç ve güzel görünmeyi başaran Hatice Aslan, uzun bir süre kendisinden 19 yaş küçük meslektaşı Kenan Ece ile birlikte olmuştu. İkili, İstanbul’un renkli gece hayatının değişmez çiftleri arasına girmişti. Hatice Aslan’ın aynı zamanda Ekin adında 30 yaşında bir de oğlu bulunuyor.

meltemcumbul20140331

Meltem Cumbul
Asil güzel
Kendisini son olarak ‘Kadın İşi Banka Soygunu’ adlı filmde izlediğimiz Meltem Cumbul, Türk sinemasının başarılı kadın oyuncularından. Komedi dizilerinin vazgeçilmez karakterlerinden Cumbul, oyunculuk kariyerini yurt dışına taşımak için çabalamış ancak bunlardan istediği sonucu elde edememişti. Cumbul, 2012 yılının ağustos ayında kendisinden 12 yaş küçük Alican Özbaş’la dünya evine girmiş ancak bu evlilik bir yıl bile sürmemişti. ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin son sezonunda diziye dahil olan Cumbul ekranlardan, 44 yaşın asaletini ve güzelliğini yansıtıyor.

yesimsalkim20140331

Yeşim Salkım
Sanat hayatında 24 yıl bitti
Şarkıcılık kariyerinin yanında dizi ve sinema oyunculuğunu da başarıyla yürüten Yeşim Salkım, uzun yıllardır şov dünyasının içinde. Geride bıraktığımız ay 24’üncü sanat yılını kutlayan Salkım, hayranlarına unutulmaz şarkılarını seslendirirken bir yandan da gazetecilere yeni projeleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Halihazırda iki dizi projesi arasından seçim yapmaya çalıştığını söyleyen Salkım ‘Muhteşem Yüzyıl’ı çok beğendiğini söyleyince gazetecilerin, “Eğer ‘Muhteşem Yüzyıl’da rol alma şansınız olsaydı hangi karakteri oynardınız?” sorusuyla karşılaştı. Salkım, bu soruya “Beni böyle çok sert görüyorlar ya… Herhalde Hürrem Sultan olmak isterdim” şeklinde cevap verdi. Boyunca bir kızı olan Yeşim Salkım 46 yaşında.

billurkalkavan20140331

Billur Kalkavan
Sırrı genç sevgili mi?
Sinema ve tiyatro oyuncusu Billur Kalkavan şov dünyasını takip eden pek çok kişinin aşina olduğu bir isim. Yaptığı şov programları ve cüretkar tavırlarıyla dikkat çeken Kalkavan aynı zamanda ilerleyen yaşına rağmen korumayı başardığı düzgün fiziğiyle de dikkat çekiyor. 52 yaşındaki Kalkavan kendisinden 23 yaş küçük oyuncu Buğra Bahadırlı’yla birlikte.
 

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik