Menu

Müzik ödülleri gecesine ünlü akını

Müzik ödülleri gecesine ünlü akını

4. PAL FM Müzik Ödülleri, The İstanbul Edition Otel’de düzenlenen bir törenle sahiplerine dağıtıldı. Gecede müzik dünyasının en ünlü isimleri sahneye çıkarak ödüllerini kabul ettiler


Türkiye’nin etkin Türkçe müzik çalan ulusal radyosu olan Pal FM, geleneksel olarak gerçekleştirdiği müzik ödüllerinin bu yıl dördüncüsünü organize etti. Gerçek oylamayla sonuçlandırılan ödüller, Ece Vahapoğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği görkemli bir törenle sahiplerini buldu. The İstanbul Edition Otel’in önüne konulan dev led ekrandan Pal FM Müzik Ödülleri gecesi canlı yayınla sokaktakilerle de paylaşıldı. Törene hayat arkadaşı Sevim Emre ile birlikte katılan Orhan Gencebay, gecenin sonuna kadar sahneye çıkan tüm sanatçılar tarafından selamlandı.

palfm20140512-4

Yönetmen Mahsun Kırmızıgül geceye kendi projelerinde oynamış olan oyuncu Murat Ünalmış ve Eren Hacısalihoğlu ile birlikte geldi ve gecenin sonuna kadar töreni izledi.

palfm20140512-8
Hande Yener gecenin en sükse yapan isimleri arasındaydı. Yener, törende ‘En İyi Kadın Şarkıcı’, ‘En İyi Şarkı’ ve ‘En İyi Klip’ kategorilerinde ödül almak için tam üç kez sahneye çıktı. Ödül alan ‘Ya ya ya’ şarkısını bestecisi Berksan ile birlikte seslendiren Hande Yener, renkli görüntüler Verdi. Yener ödül aralarında Orhan Gencebay ve Sevim Emre çiftinin yanına giderek onlarla bol kahkahalı bir sohbet gerçekleştirdi.

palfm20140512-5
Soner Sarıkabadayı, Yavuz Seçkin ve Bedük’ün selfie foto çekimi konukları güldürdü… Soner Sarıkabadayı tören gecesinin sabahı dinleyicileriyle paylaştığı yeni şarkısı ‘Yara Bandı’nı tören davetlileri için de okudu.

palfm20140512-2
Hadise’nin giydiği elbise ile ‘gecenin en güzel adını. Güzelliğiyle yakıyor’ yorumlarına neden oldu. Hadise ‘En İyi Sahne Performansı’ ödülünün kendisi için çok önemli olduğunu söyledi ve “Bu işe çok emek ve çok para harcıyorum. Karşılığını almak güzel” dedi.

palfm20140512-3
‘Yaşam Boyu Onur Ödülü’ne layık görülen Orhan Gencebay “Sevgide bazen affedici olmak gerekir. Affedici olacağız ki sevgi daha çok olsun” dedi.

palfm20140512-6
‘En İyi Erkek Şarkıcı’ ödülünü alan Gökhan Özen “Müzikten de önce ailem gelir” dedi.

palfm20140512-7
Çocuklar Gülsün Diye projesiyle ödüle layık görülen Gülben Ergen “Böyle bir sosyal sorumluluk projesinde yer almamda anne olmamın etkisi büyük” diye konuştu.

4. PAL FM Müzik Ödülleri’ni kazananlardan bazıları şöyle…
En İyi Erkek Sanatçı Gökhan Özen
En İyi Kadın Sanatçı Hande Yener
En İyi Albüm Gülşen-Beni Durdursan mı?
En İyi Şarkı Ya Ya Ya (Söz-Müzik: Berksan, Solist: Hande Yener)
En İyi Çıkış Yapan Sanatçı İrfan Özata
En İyi Düet Rafet El Roman&Ezo - Kalbine Sürgün
En İyi Grup Model
En İyi Cover Tarkan - Firuze
En İyi Single Soner Sarıkabadayı-Kutsal Toprak
En İyi Dizi müziği Medcezir ‘Toygar Işıklı’
PAL FM En İyi Alternatif Albüm Bedük ‘On’ adlı albümü
 

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik