Menu

Justin ve Jessica Boğaz’da

Justin ve Jessica Boğaz’da

Justin Timberlake, Avea Sponsorluğunda BKM ve Map Organizasyonu ile ‘20/20 Experience Turnesi’nin 64’üncü konserini İstanbul’da verdi... Konserden iki gün önce İstanbul’a gelen sevilen sanatçı, İstanbul Boğaz’ında dört saat süren bir yat turu da yaptı.

Şarkıcı ve sanatçı Justin Timberlake’e eşi oyuncu Jessica Biel da eşlik ediyordu. Çiftin, dört saatlik Boğaz turu için kaldıkları otelin iskelesinden tekneye binerken keyifli oldukları her hallerinden belliydi. Özellikle Justin Timberlake, ekibinden arkadaşlarıyla sohbet edip şakalaşıyordu. Tura Timberlake’in menajeri, orkestrasından birkaç isim ve BKM Genel Müdürü Zümrüt Arol Bekçe de katıldı. Teknedeki yemek servisini Changa Catering yaptı. Justin Timberlake, modernize edilmiş Türk yemeklerine bayıldığını sık sık dile getirdi.

justinbogaz20140602-2

KAPRİSSİZ SANATÇI

Aylar öncesinden hazırlıklarına başlanan ve Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) tarafından gerçekleştirilen organizasyonda Timberlake’in kulis isteklerinin pek çoğu hijyen üzerineydi. Kullandığı asansörlerin kendine tahsis edilmesini isteyen Timberlake, kapı kollarının sterilize edilmesini de talep etti. Kaldığı otelin katında başka kimsenin konaklamamasını da isteyen Timberlake, iki saat süren konserinde son albümünden ve geçmiş albümlerinden şarkılar seslendirdi. Timberlake konserden önceki gün otelden ayrılmadı ancak eşi Jessica Biel, tarihi yarımadayı gezdi. Yanında üç koruma alarak Mahmutpaşa’ya giden Biel, Kapalıçarşı’yı da gezdi. Çarşıdaki neredeyse bütün sokakları gezen Biel, pazarlık yaparak 15 bin dolara tek taş yüzük aldı. Ayrıca halı, hasır çanta ve ev aksesuarları da satın aldı.


justinbogaz20140602-3
Konserden iki gün önce eşi Jessica Biel ile birlikte İstanbul’a gelen Justin Timberlake, tekneyle dört saat süren Boğaz turu yaptı.

Yat mürettebatıyla da samimi ilişkiler kuran Justin Timberlake’in turu akşam üstü başladı, geceye kadar sürdü. Timberlake ve eşi Biel, karanlıkta İstanbul Boğazı’nın inci gibi görüntüsüne hayran kaldıklarını dile getirdiler.
 

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik