Menu

Mutluluğa ‘Evet’ dediler

Mutluluğa ‘Evet’ dediler

16 Mayıs’ta yapılması planlanan ancak Soma faciası nedeniyle ertelenen Buse Terim ve Volkan Bahçekapılı’nın düğünü Shangri La Hotel Bosphorus’ta gerçekteştirildi.

buseterim20140613-2

Düğün töreni öncesi kız evine davul-zurna eşliğinde giden Volkan Bahçekapılı, eşi Buse Terim’le karşılıklı göbek attı. Yılın düğünü olarak nitelendirilen iki düğünden biri olan Buse Terim ve Volçan Bahçekapılı’nın mutlu günlerinde, başta Kültür Bakanı Ömer Çelik, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş olmak üzere siyaset, spor, iş ve sanat dünyasından tanınmış isimler katıldı. Çiftin daha önceden nikah kıymaları dolayısıyla gecede oyuncu Yılmaz Erdoğan, Volkan Bahçekapılı ve Buse Terim’in temsili olarak nikahlarını kıyarak bir ömür boyu mutluluklar diledi. Düğün devam ettiği sırada organizasyonun yapıldığı otelin kapısına gelen Fatih Terim ve eşi Fulya Terim basın mensuplarına açıklamalarda bulundular; “Yılmaz Erdoğan, Buse ve Volkan’ın temsili nikahını kıydı. İkisi de düğünlerini erteleyerek Türkiye’nin mevcut durumuna kayıtsız kalmayıp örnek bir davranış sergilediler. Kızımız Merve bugün aramızda olamadı. Kendisi Amerika’da ve doğum heyecanı yaşamak için gün sayıyor. Önemli olan bize sağlıklı bir bebekle dönmesi. Hepimiz çok mutluyuz. İnşallah bundan sonra torunlarımızı seveceğiz.” ifadelerini kullanan Fatih Terim ve eşi Fulya Terim’in mutluukları gözlerinden okunuyordu.

buse-terim20140613-3

Buse Terim Bahçekapılı ve Volkan Bahçekapılı’nın peri masallarını andıran düğününde, Buse Terim’in gelinliği Elie Saab imzası taşırken Volkan Bahçekapılı’nın damatlığı ise Bespoke-Osman Bulut tarafından hazırlandı.

buseterim20140613-4


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik