Menu

"BU ÇOCUĞU ÇOK İSTEDİK"

"BU ÇOCUĞU ÇOK İSTEDİK"

9 aylık hamile Hande Ataizi, dün Star Tv'de yayınlanan 'MELEK' programına konuk oldu. Hamileliği boyunca, ekrana çıkmayan ünlü oyuncu, bu süreçte neler yaşadığını canlı yayında anlattı.

handeataizi20140805-2

"BACAKLARIN KIRBACA BENZİYOR"

Programa, askısız siyah bir elbise ile çıkan Ataizi'nin fit hali herkesin dikkatini çekti. Programın sunucusu Melek Baykal, hamilelik dönemi boyunca spora devam eden Ataizi'nin bacaklarını 'kırbaca' benzetti.

Hande Ataizi'nin bir zamanlar birlikte program yaptığı usta sanatçı Seyfi Dursunoğlu'da canlı yayında telefona bağlanarak güzel oyuncuya sürpriz yaptı.... Seyfi Dursunoğlu'nun her zamanki gibi esprili konuşmaları Melek Baykal'ı ve Hande Ataizi'ni kahkaya boğdu...

HANDE ATAİZİ BEBEK YIKADI, ALT DEĞİŞTİRDİ

Hamile eğitim uzmanı Ayşe Öner'den tüyolar alan Hande Ataizi,temsili bir bebeği yıkayıp, alt değiştirdi. Her iki uygulamayı da başarılı bir şekilde tamamlayan Ataizi, nasıl bir anne olacağının sinyallerini vermiş oldu.

KARNI BURNUNDA GÖBEK ATTI

Doğuma günler kalmasına aldırmayan Ataizi, üzerinde bebek figürü bulunan önlüğü ile mutfağa giripbir de göbek attı. Melek Baykal'ın Hande Ataizi için hazırladığı sürpriz hediyeler de ünlü oyuncuyu sevindirdi. 

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik