Menu

Ünlülerin yaz sonu bakımları

Ünlülerin yaz sonu bakımları

 Yaz mevsimi boyunca güneşin zararlı etkileri altında kalan, deniz tuzu ve havuzların klorlu suyu ile yıpranan cildi ve saçları ihmal etmemek gerekiyor. Tatilin verdiği rahatlıkla alınan fazla kilolar da cabası... Ünlü isimlerin yaz sonunda yenilenmek için neler yaptığını merak ediyor ve küçük tüyolar almak istiyorsanız haberimizi okuyunNuriye KIRMA, Murat TAMAY

yazsonu-20141010-2Berrak Tüzünataç

‘Su içmenin faydasını görüyorum’

“Cildim ve saçım için öyle spesifik ve abartılı şeyler yapmıyorum. Ama elimden geldiğince temiz ve nemli tutmaya çalışıyorum. Bol bol su içmenin de çok faydasını görüyorum. Spor olarak da tatil dönüşü yeniden pilatese ağırlık verdim. Kardiyo amaçlı dans ediyorum, tenis oynuyorum.”

yazsonu20141010-3
Çağla Şıkel

‘Aktardan aldığım yağları karıştırıyorum’

“Yaz ayları boyunca kuaföre gidemediğim için saç bakımımı aktardan aldığım argan, badem ve çam terebentin gibi yağları karıştırarak yapıyorum. Cildime de temizlik ve nemlendirici içeren yoğun bir bakım uyguluyorum. Kilom zaten hep dengede olduğu için o konuda bir sıkıntı yaşamıyorum.”

feryal-gulman20141010
Feryal Gülman

‘Kilomu yaz, kış dengeliyorum’

“Saçlarıma kanebo ürünleri kullanarak bakım uyguluyorum. Güneşe yüksek korumalı ürünlerle çıktığım için cildimde ciddi problemler olmuyor; yoksa güneşin oluşturduğu hasarlar geçmez. Cildimi haftada bir uyguladığım peeling ve duş sonrası Biotherm nemlendirici ile nemli tutuyorum. Kilomu yaz-kış dengeliyorum. Alkollü içki ve çok tatlı meyve suları yazın şişmanlatıyor. Ben her ikisini de tüketmiyorum. Yazın tek tutkum dondurma. Onu ve yaz meyvelerini öğün olarak yiyorum. Kışa kilo ile girmemeye çalışıyorum. Yüz bakımımı kendim yapıyorum. Temiz cilt çok önemli. En önem verdiğim şey, cildimi temiz ve nemli tutmak.”

yazsonu20141010-5
Gül Gölge Saygı

‘Sebze sularından oluşan kürü tüketiyorum’

“Yaz sonrası cildime hafif peeling ve yoğun nem veren maskeler uygularım. Ve mutlaka her mevsim dönüşümünde nemlendiricilerimi değiştiririm. Saçlarımın kırıklarını düzenli olarak aldırıp, kuaförlerde uygulanan profesyonel bakımları yaptırırım. Kendime özgü yaptığım sebze sularından oluşan kürümü ayda bir sabah kahvaltı yerine tüketirim. Hem doğal mineral, lif ve vitamin almış olurum, hem de oluşan ödem ve toksinlerden arınırım.”

yazsonu20141010-6
Ayşe Tolga

‘Güzellik kürü olarak hamam, kese yaptım’

“Yazın kilo almadım çünkü beslenme düzenime çok önem veriyorum. Kilo fazlam yok, sadece yazın çok düzenli spor yapamadığım için spordan uzak kaldım. Ancak 15 Ağustos’tan beri tam gaz çalışıyorum. 28 Eylül’de yapılan Runİstanbul’da koştum. Güzellik kürü olarak yoğun bir hamam, kese yaptım. Düzenli olarak markam Aisha saf gül suyu ve en çok satan ürünlerimizden olan hayat iksiri canlandırıcı yüz serumunu kullanıyorum.”

HABERİN DEVAMI HAFTA SONU DERGİSİ 2014/41 SAYISINDA...


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik