Menu

Vatan sana param feda

Vatan sana param feda

Yaklaşık üç yıl önce çıkan bedelli askerlik kararı magazin dünyasında büyük yankı uyandırmış o dönem pek çok ünlü isim bu fırsattan yararlanmıştı.

O dönem bedelli askerliği kıl payı kaçıran Kıvanç Tatlıtuğ yeni çıkan bedelli askerlik kararına sevinenler arasında… Biz de bu hafta bedelliden yararlanan ve yararlanamayan isimleri topladık. İşte o liste

Fotoğraflar: Hürriyet Arşiv 

ARDA-TURAN-20140502008

Arda Turan

Atletico Madrid’de top koşturan Arda Turan bedelli askerli yasasından yararlanacak isimler arasında yer alıyor. Oynadığı futbolla olduğu kadar Sinem Kobal’la evlilikten dönen ilişkisiyle de gündemden düşmeyen Turan, 30 Ocak 1987 doğumlu. Bedelli askerlik yapabilir.

BURAK-OZCİVİT-20140709002

Burak Özçivit

Ekranların yakışıklı ismi Burak Özçivit de askerini bedelli olarak yapacak isimler arasında. Şu sıralar Fahriye Evcen’le birlikte mutlu bir ilişki yaşayan 30 yaşındaki Özçivit, aldığı bu mutlu haberle birlikte hem aşkta hem de işte kazanmış oldu.

kivanc

Kıvanç Tatlıtuğ

‘Kurt Seyit ve Şura’ dizisinde aradığını bulamayan Kıvanç Tatlıtuğ, bozulan moralini sevgilisi Başak Dizer’le unutuyor. Kısa süre önce Paris’e uçan Tatlıtuğ’un yaşına rağmen askere gitmemek için hala üniversitede tasarım bölümünde okuyor olması ‘bedelli çıkmasa profesör olacaktı’ yorumlarına neden oldu. 31 yaşındaki Kıvanç Tatlıtuğ, bedelli askerlikle sevinecek.

tolgahan-sayısman-20141130002

Tolgahan Sayışman

‘Lale Devri’ dizisiyle hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşan ve yakışıklılığıyla adından söz ettirmeyi bilen Tolgahan Sayışman da bedelli askerlik yasasıyla sevinen isimlerden. 33 yaşındaki Tolgahan Sayışman, geride bıraktığımız hafta çıkan ve 27 yaş ve üzerini kapsayan bu yasa sayesinde işlerini bırakmak zorunda kalmayacak.

pinar-altug-atacan-yagmur-atacan


Yağmur Atacan

Magazin dünyasının ünlü çiftlerinden Yağmur ve Pınar Altuğ Atacan da bu yasayla mutlu olan isimler arasında yer alıyor. Yağmur Atacan, a 18 bin ödenerek istifade edilecek bu yasanın çıkmasından hiç şüphesiz son derece mutlu olmuştur. 31 yaşındaki Yağmur Atacan bedelli askerlik yapacak.

Murat-Dalkılıç-20140824007

Murat Dalkılıç

Yakışıklı ve başarılı popçu Murat Dalkılıç 31 yaşında olmasının karşılığını geride bıraktığımız hafta çıkan bedelli yasasından faydalanarak alıyor. Merve Boluğur’la mutlu bir beraberlik yaşayan Dalkılıç, a 18 bin ödeyerek askere gitmeyeceği için sevgilisi Merve Boluğur da asker yolu beklemekten kurtulmuş olacak.

Bedelli onları pas geçti

aras-bulut-iynemli


Aras Bulut İynemli

‘Öyle Bir Geçer Zaman ki’ dizisinden hemen sonra gelen ‘Muhteşem Yüzyıl’ ile oyunculuğunu üst basamaklara taşıyan Aras Bulut İynemli bedelli askerlik konusunda haberimize konuk olan diğer ünlü isimler kadar şanslı değil. 25 Ağustos 1990 doğumlu Aras Bulut İynemli 27 yaşından küçük olduğu için bir sonraki bedelli yasasını bekleyecek.

SUKRU-OZYILDIZ-20141203002

Şükrü Özyıldız

‘Şeref Meselesi’ dizisinin yakışıklı oyuncusu Şükrü Özyıldız da bedelli askerlik yasası dışında kalıyor. Emir karakteriyle genç kızların kalbini çalan Özyıldız, 18 Şubat 1988 doğumlu bu yüzden de bedelli askerlik yasasından bir ay yüzünden istifade edemiyor.

cagatay-ulusoy-20140807001

Çağatay Ulusoy

Serenay Sarıkaya ile bir dargın bir barışık aşk yaşayan Çağatay Ulusoy, ‘Medcezir’ dizisinin yarattığı rüzgarla birlikte kariyerinde emin adımlarla ilerliyor. Yakışıklı oyuncu magazin dünyasındaki pek çok ünlü erkeğin aksine bedelli askerlik yasasından faydalanamıyor. 1990 doğumlu yakışıklı oyuncu görünen o ki eğitim hayatına devam edecek.

HABERİN DEVAMI HAFTA SONU DERGİSİ 50/2014 SAYISINDA...


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik