Menu

Yeni yıl hediyeleri için geri sayım başladı

Yeni yıl hediyeleri için geri sayım başladı

Yılbaşı heyecanı başladı ve her yılbaşı döneminin olmazsa olmazı, yeni yıl hediyeleri seçmek için de iki ayağımız bir pabuca girmek üzere. Yılbaşı gecesinden önce, hediyelerimizi almalı, paketlemeli, kartlarını yazmalı ve sevdiklerimize vermeye hazır hale getirmeliyiz. Bu sözümüzü aklınızda tutun. Zor olan hediyeyi almak değil, hediyeyi seçmektir. O yüzden bir an önce hediyelerinizi seçmeye başlamanız en doğru hareket olacaktır.

Hediye seçmek başlı başına bir mesaidir. Sevdiğiniz insanların hangi hediyeyi seveceğini, hangi hediye ile daha mutlu olacağını tespit etmek için iyi bir gözlemci olmalı, insanları iyi tanıyan bir uzman gibi hareket etmelisiniz.

Kim hangi rengi seviyor, kim ne tür hediyelerden hoşlanıyor, kim yılbaşında ne tür bir beklenti içinde… Tüm bunlara dikkat ederek hediye seçmek istediğimizde ise bizi çok önemli bir mesai bekliyor.

Çocuklarımıza, eşimize, aile büyüklerimize, arkadaşlarımıza seçeceğimiz hediyeler nedeniyle uzun saatlerimizi hediye seçimine ayırmamız gerekeceğinin bilincinde olmamız çok önemli. Bu nedenle, hediye seçimini son dakikaya bırakmak, hediyelerimizin istediği etkiyi yapmasının önündeki en büyük riski oluşturuyor.

Doğru yeni yıl hediyeleri seçebilmek için, en ideal alışveriş ortamının online mağazalar olduğunu da artık kabul etmeliyiz. Online mağazalar, sevdiklerimize farklı farklı hediyeler seçerken, bir mağazadan diğerine gitme süresini sadece saniyelere indiriyor. Mağaza reyonları arasında kolayca dolaşırken binlerce ürünü dakikalar içinde inceleme fırsatı yakalıyoruz. Üstelik, online mağazaların sunduğu avantajlı fiyatlardan da yaralanarak hediyeleşme döneminde bütçemizi zorlamadan en güzel hediyeleri bulma şansı yakalıyoruz.

Hepsiburada.com bu noktada hayati bir rol kazanıyor. Avantajlı fiyatları ve geniş ürün yelpazesi ile yılbaşı alışverişlerinde en ideal çözümleri sunarken, süper hızlı gönderi gibi yetenekleri veya ürün iadesi gibi kolaylıklarıyla alışverişi çok pratik hale dönüştürüyor.

Hepsiburada.com’un 2019’un bitip 2020’nin başladığı yeni yıl sezonunda sunduğu ideal yılbaşı hediyesi seçeneklerinden biri de kayak montu. Sevdiklerinize şık bir kayak montu hediye etmenin yanında, belki ailece veya arkadaş çevresiyle çıkacağınız bir kayak tatili de yılbaşını güzel geçirmek için yapacağınız hoş bir planın parçası olabilir. Sevdiklerinizin, hediye ettiğiniz kayak montu ile çektiği her fotoğrafta sizden de bir anıyı arşivine ekleyeceğini tahmin etmek zor değil.

Yılbaşı için güzel bir hediye seçeneği de kar botu olabilir. Sadece kayak merkezinde değil, kış mevsiminde kar yağışının şehir merkezini esir aldığı dönemlerde de giyilebilecek kar botları yılbaşının ruhuna da şartlarına da uygun bir hediye olarak listemizin hep en üst sırasında yer alıyor. Soğuk kar yağışı altında ayakları sıcacık kalacak sevdiklerimizin hediyenizin değerini her an hissedeceğinden emin olabilirsiniz.

Yılbaşı partileri için de aklınıza kalmasını tavsiye edeceğimiz birkaç küçük uyarımız olacak. Eğlence başladıktan sonra telefon ayarlarının içinde boğulmamak için gecenin güzel anılarını kaydedeceğiniz telefonunuzu önceden hazırlamayı unutmayın. Bolca fotoğraf ve video çekeceğiniz için depolama hafızasında yer açmayı, fotoğraf ve video çekmek kadar bunları anında düzenleyip paylaşmak için de doğru uygulamaları kurmayı unutmayın. Her ne kadar artık her istediğimiz anda ihtiyacımız olan uygulamayı bulup saniyeler içinde kurabiliyor olsak bile bu uygulamaları kullanmaya alışmak, işlevlerini tam anlamıyla öğrenip randımanlı olarak kullanabilmek de önemli bir mesai ve emin olun, yılbaşı partisinin en heyecanlı anında, herkes anı fotoğrafları çekip sosyal medyada paylaşırken, bu zorlu öğrenme sürecinin içinde debelenmek istemezsiniz.

Hepinize mutlu yeni yıllar ve sağlık, başarı, mutluluk içinde geçecek bir 2020 diliyoruz.


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik