Logo
Bu sayfayı yazdır

Rotaları yurt dışı

Ece Sükan
Ece Sükan
MİLANO-NEW YORK

Ece Sükan
Manken ve stilist Ece Sükan, bayram tatilini geçirmek üzere Milano’ya uçtu. Sükan, daha sonra New York’a gideceğini söyledi.

12104-sosyete1-1


LONDRA

Barış, Maya Tansever
İşletmeci Barış Tansever ve kızı Maya, tatillerini İngiltere’nin başkenti Londra’da geçirmek üzere yola çıktılar..

12104-sosyete1-2


MİLANO

Bettina Machler, Sinan Dereli, Ersoy Çetin
Bir süredir iş adamı Sinan Dereli’yle birlikte olan Bettina Machler, İtalya’ya gitti. Dereli, Machler ve arkadaşları işletmeci Ersoy Çetin, birlikte Milano’ya uçtular.

12104-sosyete1-3
12104-sosyete1-4

NEW YORK

Engin-Selen, Ali, Lara Keçeli
İnşaat sektörünün tanınmış isimlerinden iş adamı Engin Keçeli ve eşi Selen Hanım, çocukları Lara ve Ali’yle birlikte bayram tatili için New York’a gittiler.

12104-sosyete1-5


AMERİKA

Gül-Murat, Ali, Emir Saygı
İstanbul Atatürk Havalimanı’nda objekitflerimize yansıyan Murat Saygı ve eşi Gül Hanım’ın keyfi yerindeydi. Amerika’ya gitmek üzere yola çıkan çiftin çocuklarının neşesi, anne-babalarına da yansımıştı.

12104-sosyete1-6


BAHREYN

Zeynep Fadıllıoğlu
Bahreyn’den Suudi Arabistan’a kadar pek çok Körfez ülkesinden cami tasarımı yapması talep edilen mimar Zeynep Fadıllıoğlu, bayram tatilinde de işinin başındaydı. Fadıllıoğlu, iş görüşmesi için Bahreyn’e gitti

12104-sosyete1-7


LOS ANGELES

Almila, Esra Oflaz Güvenkaya
Havaalanında siyah tişört ve gri jean pantolonla spor bir şıklık sergileyen iş kadını Esra Oflaz Güvenkaya ve minik kızı Almila, yolculuğa çıkmak üzere oldukları için çok heyecanlıydılar. Esra Hanım, eşi Ziya Güvenkaya ve kızıyla birlikte ABD’nin Los Angeles şehrine gitti.

12104-sosyete1-8


CANNES

Türkan, Metin Sabancı
Merhum iş adamı Sakıp Sabancı’nın eşi Türkan Sabancı, Kurban Bayramı tatilini geçirmek üzere oğlu Metin Sabancı ile birlikte Cannes’a gitti.

12104-sosyete1-9
12104-sosyete1-10

LONDRA

Pınar Altuğ-Yağmur, Su Atacan
Yıllardır sunuculuk yaptığı programlarla evlerimize konuk olan Pınar Altuğ, Kurban Bayramı tatilini fırsat bilerek eşi Yağmur Atacan ve kızı Su ile birlikte Londra’ya uçtu.

12104-sosyete1-11


NEW YORK

Suzan Sabancı Dinçer, Haluk Akay, Ceyda Dinçer
Akbank Yönetim Kurulu Başkanı ve Murahhas Üyesi Suzan Sabancı Dinçer, yoğun iş temposuna kısa bir ara vererek çocukları Ceyda ve Haluk Akay ile birlikte New York’a giderken spor bir şıklık sergiliyordu.

12104-sosyete1-12


YUNANİSTAN

Mustafa-Lüset Taviloğlu
Mudo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Taviloğlu ve eşi Lüset Taviloğlu, tatil için Atina’ya giderken son derece neşeliydiler. Çift, kendilerini görüntüleyen basın mensuplarıyla selamlaşarak şakalaştı.

12104-sosyete1-13


LOS ANGELES

Ali, Şevket Emrecan, Kaan Ali Sabancı
Pegasus Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, oğulları Şevket Emrecan ve Kaan Ali ile birlikte Amerika’ya gitti. Baba ve oğulları, tatillerini Los Angeles’ta geçirmek üzere yola çıktılar.

12104-sosyete1-14


CENOVA

Burcu, Nuran Erçil, Can Bukağılı
Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Nuran Erçil, kızı Burcu Erçil ve torunu Can Bukağılı ile birlikte İtalya’nın Cenova şehrine uçtular.

12104-sosyete1-15


AMERİKA

Canan-Osman Sümer, Claudia-Turgut Yılmaz
Başarılı iş adamlarından Turgut Yılmaz, eşi Claudia Hanım, kızı Canan ve damadı Osman Sümer ile birlikte Amerika’daki oğulları Hakan Yılmaz’ın yanına gittiler.

12104-sosyete1-16


MİLANO

Dilek-Mustafa Toner, Güliz Onursal
Mimar Mustafa Toner ve eşi Dilek Hanım, yakın arkadaşları Güliz Onursal ile birlikte Milano’ya gittiler. Üçlünün yola çıkmadan hemen önce neşeleri görülmeye değerdi.

12104-sosyete1-17

Ortam

Hafta Sonu Dergisi © www.haftasonu.com.tr Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.