Menu

MOTOSİKLETLER GARAJDAN ÇIKTI

Deniz Berdan
Deniz Berdan

Her zevke ve bütçeye hitap eden motosikletler, özellikle büyük şehirlerin vazgeçilmez araçlarıdır. Kimi neredeyse bir ailenin sığabileceği kadar geniş, kimi ise tek kişilik bir dünyaya açılan kapıdır. Sevenleri için bir tutku olan motosiklet, son yıllarda sosyetenin ve şov dünyasının da gözdesi haline geldi. Hatta yaza girdiğimiz şu günlerde garajlardan çıktı bile.

DENİZ BERDAN
Tasarımcı ve moda blogger’ı Deniz Berdan, cemiyet hayatında şıklığıyla tanınmasına karşın, pek çok ekstrem sporun da meraklısı. Bunlardan biri de motocross. Uzun zamandır motosiklete binmeyen Berdan, nadiren de olsa güneşli havalarda garajdan motosikletini çıkarıp yollara düşüyor.

ACUN ILICALI
‘Televizyonun dahi çocuğu’ olarak adlandırılan yapımcı Acun Ilıcalı, yıllardır motosiklet üzerinde olmayı seviyor. Ilıcalı, Suzuki marka motosikletiyle hız yapmaktan hoşlanıyor.

MELİSA ELİYEŞİL & CHARLES VON FABER CASTELL
İş adamı Necmettin Eliyeşil’in güzel kızı, son iki yıldır Faber Castell’in veliahtı Charles von Faber Castell ile flört ediyor. Evliliğe doğru giden ilişkilerini Almanya-İstanbul arasında yaşayan sevgililer, İstanbul’un güneşli günlerinde Harley Davidson’larına atlayıp motosiklet keyfi yapıyorlar.

MİNE KALPAKÇIOĞLU
Sosyetede güzelliği ve yaşadığı aşklarla gündeme gelen reklamcı Mine Kalpakçıoğlu, Uzakdoğu sporlarına olan ilgisinin yanında motosiklet tutkusuyla da biliniyor. Kalpakçıoğlu, Honda Transalp marka motosikletiyle hız yapmaktan da hoşlanıyor.

SERDAR BİLGİLİ
Beşiktaş Spor Kulübü eski başkanı, iş adamı Serdar Bilgili, tatillerinin büyük bölümünü Bodrum’da teknesinde geçiriyor. Karaya ayak bastığında ise otomobil yerine sevimli motosikleti Piaggio MP3’ünü kullanmayı tercih ediyor.

KAAN BOYNER
Genç iş adamı Kaan Boyner, yaz aylarında motosikletini garajdan çıkaran cemiyet hayatının ünlü isimleri arasında bulunuyor. Kaan Bey’i Bebek’te sık sık motosikletiyle görmek mümkün.

FEM GÜÇLÜTÜRK
Bernaylafem Halkla İlişkiler Şirketi’nin ortağı Fem Güçlütürk, zorunlu olmadıkça otomobil kullanmayanlardan. Yılın büyük bir bölümünde her yere Vespa marka motosikletiyle giden Fem Hanım, “İstanbul trafiğine ancak böyle tahammül edilir” diyenlerden.

NURETTİN HASMAN
Nurettin Hasman’ın hobileri arasında avcılığın yanı sıra motosiklete binmek de var. Özellikle güneşli günlerde Yamaha marka motosikletine binen Hasman, “İstanbul kazan ben kepçe” diyerek yollara düşüyor.

METİN FADILLIOĞLU
Club 29’ların patronu Metin Fadıllıoğlu, pek çoklarının aksine yaz-kış motosiklet kullanmayı tercih ediyor. Kawasaki marka motosikletinden neredeyse hiç inmeyen Metin Bey’i yolda görenler kurye bile sanabilirler!

OKAN BAYÜLGEN
Şovmen Okan Bayülgen, ünlü motosiklet tutkunları arasında bulunuyor. Yaz-kış motosiklet kullanan Bayülgen için bu hem bir keyif hem de trafikten kurtulmanın tek yolu.

KAHRAMAN SADIKOĞLU
Armatör Kahraman Sadıkoğlu’nun denize olan tutkusunu bilmeyen yoktur ama motosiklete olan sevgisini yeni öğrendik. Meğer Sadıkoğlu da pek çokları gibi Harley Davidson tutkunuymuş.

BAHATTİN DEMİR
Kapalıçarşı’nın altın çocuğu, iş adamı Bahattin Demir’i Nişantaşı civarında Vespa’sıyla görmemek neredeyse mümkün değil. Demir’e, kimi zaman motosikletin üstünde ailece bile rastlayabilirsiniz!

DİLRUBA SARIYER
Aziz Sarıyer’in kendisi gibi mimar olan kızı Dilruba Sarıyer’i, sık sık Vespa’sıyla Nişantaşı’nda görebilirsiniz. Çünkü işi de, evi de aynı semtte. Tek kusuru bazen kask takmaması.

ERSİN GÜRHAN
Tekstilci Ersin Gürhan, Harley Davidson tutkunları arasında. Ayrıca Harley Davidson Kulübü’ne üye olan Ersin Bey, yılın belli zamanlarında motosikletine binip şehirler arası yollara düşüp, yüzlerce kilometre yol yapıyor.

GÖKSEL SUNTER
İşletmeci Göksel Sunter, bahar ve yaz aylarında hem istanbul’un trafiğinden kurtulmak hem de keyif yapmak için Harley’ine binmeyi çok seviyor.

Serkan BAL


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik