Menu

Alışveriş merkezi ünlüleri ağırladı

Alışveriş merkezi ünlüleri ağırladı

İş ve sanat dünyasının tanınmış isimleri geride bıraktığımız hafta sık sık alışveriş merkezlerini ziyaret etti. Kimi iş toplantısı, kimi alışveriş, kimi yemek için mekandaydı.

Set yorgunu

Ekranların sevilen dizisi ‘Karadayı’nın başarılı oyuncularından Bergüzar Korel, Zorlu Center AVM’deydi. Set çıkışı AVM’ye gelen güzel oyuncu, burada oğlu ve bakıcısıyla buluştu. Birlikte yemek yiyen Bergüzar Korel ve oğlu, daha sonra araçlarına binerek alışveriş merkezinden ayrıldılar.

beyazitozturk20131125

"Geç olsun güç olmasın"

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk de alışveriş için Zorlu Center AVM’yi tercih etti. 21 Aralık’ta bir Avrupa gezisine çıkacağını söyleyen başarılı şovmen "Şu anda ‘Beyaz Show’ ve ‘Yalan Dünya’ gayet başarılı gidiyor. Başka bir projemiz yok. Zaten bu iki proje yeterince vaktimizi alıyor" diye konuştu. Evlilikle ilgili sorulara da cevap veren Beyazıt Öztürk "Bizim ailemizde bir kez evlenilir. Evlenip boşanma bizde yoktur. Evet farkındayım belki biraz geç kaldım ama geç olsun güç olmasın" dedi.

dianasahenk20131125

İş toplantısı şıklığı

Doğuş Holding’in ve Garanti Bankası’nın Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk’in eşi Diana Şahenk, bir iş toplantısına giderken karşımıza çıktı. Siyah ve sade kıyafetini mavi bir şalla renklendiren Diana Hanım, hızlı adımlarla toplantıya giderken kendisini görüntüleyen basın mensuplarını selamlamayı ihmal etmedi.

cagatayulusoy20131125

Koyu sohbet

Ekranların sevilen dizisi ‘Medcezir’in başarılı oyuncusu Çağatay Ulusoy, yakın arkadaşlarıyla bir restoranda buluştu. Yemek yiyip uzun uzun sohbet ederek arkadaşlarıyla vakit geçiren Ulusoy, yemekten sonra mekandan ayrılırken koyu sohbete hala devam ediyordu.


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik