Menu

Biraz temizlik biraz aşk

Biraz temizlik biraz aşk

Yaz başından beri tekneleriyle Bodrum’da tatil yapan Pınar Altuğ-Yağmur Atacan çifti, bu kez Cennet Koyu’na demirleyerek kendilerini temizliğe verdiler. Kızları Su’yu bakıcılarına emanet eden mutlu çift, teknelerini eğlenerek ve ‘aşk’la temizlediler. Altuğ, korkulukları ve camları hortumla yıkarken, Atacan da zemini bezle sildi. Temizliğe zaman zaman küçük öpücüklerle ara veren çift, birbirlerine su şakası yapmayı da ihmal etmedi.

 


Anne-kızın havuz keyfi
İşletmeci Şefik Öztek’le mutlu bir evliliği olan tiyatrocu Şebnem Özinal, yazın büyük bir bölümünü kızı Ayşe ile Bodrum’da geçiriyor. Özinal, geçen hafta Torba’daki La Boutique Alkoçlar Otel’de kızıyla birlikte saatlerce havuz keyfi yaşadı.


Modelliğe geri dönebilir
Türkiye eski güzellerinden Hilal Aslangiray’ı, Bodrum Gölköy’deki Kaktüs Otel’de denize girerken görüntüledik. Yıllar geçmesine rağmen fit görüntüsünden hiçbir şey kaybetmeyen Aslangiray, modellik için teklifler aldığını söyledi. 12 yıldır Yaşar Babataş’la evli olan Hilal Hanım, eski mesleğine dönüş sinyalleri verdi.


Ailece keyif yaptılar
Vakko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko’nun çocukları, geçen hafta sonu tatillerini geçirmek için anneleri Bettina Machler ve dayıları Urs Machler ile birlikte Bodrum’daydı. Açık denizde jet-ski ile keyif yapan Can, Katia ve Pia çok mutlu görünüyordu. Aslında Bettina Machler, gulet kiralayıp bir haftalık mavi yolculuğa çıkmayı planlıyordu ancak rüzgar yüzünden birçok ünlü isim gibi onlar da mecburen Bodrum’da kaldılar.

 


ÖNCE KAMUFLAJ SONRA CE-E!
Türkbükü 5 Oda Otel’de erkek arkadaşı ve menajeri ile tatil yapan Bade İşçil, gazetecilerin kendisini görüntülediğini fark edince çareyi denizden havluya sarılarak çıkmakta buldu. Düzgün fiziğine rağmen, bikinili poz vermekten kaçınan İşçil, sonunda pes etti ve objektifimize gülümseyerek poz verdi.


Kendi beach’inde dinlendi
Bu yaz çok yoğun bir tempoda çalışan İstanbul’un en köklü işletmelerinden Ulus 29’un sahibi Metin Fadıllıoğlu, Bodrum Türkbükü’ndeki Kuum Otel’in beach’ini de alarak sık sık İstanbul-Bodrum arasında mekik dokumaya başladı. Bir süre dinlenmeye karar veren Metin Bey, kendi işlettiği beach’te locaya geçerek haftalarca yaşadığı yorgunlukları üzerinden attı.


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik