Menu

KANSERSİZ YAŞAM DERNEĞİ’NDEN ANLAMLI KERMES

KANSERSİZ YAŞAM DERNEĞİ’NDEN ANLAMLI KERMES

Kanser hastalarına verdiği desteğin yanında, kanserin erken teşhisi ve tedavisi konusunda topluma yardımcı olmayı amaçlayan Kansersiz Yaşam Derneği Yaşa-Tır projesi kapsamında özel bir kermes etkinliği düzenledi.

Kansersiz Yaşam Derneği İcra Komitesi Başkanı Zeynep Ilıcalı’nın ev sahipliği yaptığı kermes, Shangri La Bosphorus Hotel’de gerçekleşirken, Ilıcalı konuklarla yakından ilgilendi. Birçok firmanın stant açarak hem vakfa destek olduğu hem de satış yaptığı kermese, cemiyet hayatından isimler büyük ilgi gösterdi. Ayrıca birçok ünlü ismin vakfa bağışladığı kıyafetler de açılan stantlarda satıldı. En büyük ilgiyi, ünlü futbolcuların gönderdiği imzalı formalar gördü. Kermese katılanların hem sohbet edip hem de alışveriş yapma fırsatı bulduğu kermesten elde edilen tüm gelir, Kansersiz Yaşam Derneği Yaşa-Tır Projesi’ne aktarılırken, stantlar geç saatlere kadar açık kalarak satış yaptı.


kermes20140407-2
ARDA TURAN’DAN FORMA
Birçok sosyal sorumluluk projesine imza atan ünlüler, bu anlamlı etkinliğe destek verdi. Şarkıcı Bengü, kendi kıyafetlerini vakıf yararı için satışa çıkardı. Arda Turan’ın gönderdiği Atletico Madrid forması ile Dilek Hanif ve Bahar Korcan’ın tasarımları da derneğe bağışlandı.

YAŞATMAK İÇİN BAĞIŞLADILAR

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı kaptanı Işıl Alben’in forması, ‘Muhteşem Yüzyıl’ ekibinden Hürrem Sultan’ın tacı, Emre Altuğ, Çağla Şıkel, Nilüfer, Burak Özçivit, Saba Tümer, Esra Erol, Fatih Terim, Hakan Şükür, Hülya Avşar, Burcu Esmersoy, Oylum Talu, Siren Ertan Çarmıklı, Ertuğrul Sağlam, Mancini, Fenerbahçeli kadın NBA oyuncusu Angel Mccoughtry ile birçok ünlü sanatçı ve sporcunun derneğe verdiği kişisel eşyaları ‘YAŞATIR’ projesi yararına satışa sunuldu

kermes20140407-4

ÇOCUKLAR DA DESTEKLEDİ
Begüm Şen’in ENKA’da okuyan oğlu Alp ve sınıf arkadaşlarının açtığı stant büyük ilgi görürken, stant açan ünlü isimler arasında Zeynep Ilıcalı, Pınar Altuğ, Beliz Mercan, Esin Ziyal ve Ruşen Denizli’nin stantları büyük ilgi gördü.

kermes20140407-3
 

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik