Menu

Gelinliği çocukları tasarladı

Gelinliği çocukları tasarladı

Hollywood’un en gözde çiftlerinden Angelina Jolie ve Brad Pitt, geçen hafta basın sözcüleri aracılığıyla evlendiklerini dünyaya duyurdular. Fransa’daki Chateau Miraval’da dünyaevine giren Jolie ve Pitt çifti, küçük bir şapelde düzenlenen düğün sonrası evliliklerini Kaliforniya’daki bir yargıca da onaylattı.

angelinajolie20140802-2

ÇOCUKLAR DA TÖRENDE YER ALDI

Dokuz yıldır birlikte olan 39 yaşındaki Angelina Jolie ve 50 yaşındaki Brad Pitt’in sadece yakın dostlarının ve ailelerinin yer aldığı düğünde Angelina mihraba Vietnam ve Kamboçya’dan evlat edindiği büyük oğulları Maddox (13) ve Pax’ın (10) kolunda ilerledi. Bu sırada beş yaşındaki Vivienne ve dokuz yaşındaki Zahara gelinin nedimeleri olarak önden yürüyüp yerlere çiçek atıyorlardı. Sekiz yaşındaki Shiloh ve beş yaşındaki Knox ise törende yüzük taşıyıcı olarak görev yaptılar.

GELİNLİK ÇOCUKLARININ YARATICILIĞININ ESERİ

Sır gibi saklanan düğünün fotoğrafları da ortaya çıktı. Düğün fotoğraflarının yayın hakkını satın alan Amerikan People dergisinin kapağı, sosyal medyada paylaşılma rekorları kırdı. Angelina Jolie klasik kesim, korsaj kısmı bükümlü, fildişi bir gelinlik giymişti. Etekleri geniş, omuzlarında çok ince askıları vardı. Gelinliğin tasarımcısı Atelier Versace ile Angelina ve Brad’in çocukları… Duvak, çiftin çocuklarının çizimlerinin tülün üzerine özel baskıyla uygulanmasından oluşuyordu.

OĞLUNUN KRAVATINI TAKTI

Brad Pitt ise kendi gardırobundan bir takımelbise giydi, kravatını ise oğullarından ödünç aldı çünkü bavuluna kravat koymayı unutmuştu. Zahara’nın elbisesi, aile dostu olan Adam Kebe tasarımı. Maddox, Pax, Shiloh ve Knox, siyah takım elbise giydiler. Shiloh’nunki şort şeklindeydi ve şapkası da vardı. Vivienne ise evdeki elbiselerinden beyaz bir tanesini seçerek giydi. Çocuklar ayrıca anne babalarının yeminlerinin yazılmasına da yardım ettiler. Pax ise düğün pastasını pişirdi.

MALTA’YA UÇTULAR

Oscar ödülü Jolie ve Pitt, 2005yılında ‘Mr. & Mrs. Smith’ filminin çekimi sırasında tanışmış ve birlikte yaşamaya başlamıştı. Vietnam, Kamboçya ve Etiyopya’dan üç çocuğu evlat edinen Jolie’nin Brad Pitt’den de üç çocuğu bulunuyor. Çiftin ilk biyolojik çocukları olan Shiloh-Nouvel, 2006’da Namibya’da dünyaya gelmişti. Çiftin ikiz bebekleri Vivienne Marcheline ve Knox Leon da 2008’de Fransa’da doğmuştu. Çift nikahın ardından işlerinin başına döndü. ‘Mr and Mrs Smith’ filminden beri ilk defa karşılıklı rollerde birlikte oynadıkları ‘By the Sea’ filminin çekimleri için Malta’ya uçtu. Bu film, Angelina Jolie’nin yönetmenliğini üstlendiği üçüncü film. 


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik