Menu

Tatilde kim, nerede?

Tatilde kim, nerede?

Malumunuz Ramazan Bayramı’nın hafta içine rast gelmesiyle birlikte, dokuz günlük uzun bir tatil fırsatı doğdu. Hal böyle olunca, her zamanki gibi İstanbul sosyetesi ve sanat dünyasının ünlüleri de hiç vakit geçirmeden tatil planları yapmaya başladı. İşte şimdiden rotalarını belirleyen isimler...Mustafa&Emina Sandal
İkinci kez baba olmaya hazırlanan başarılı popçu Mustafa Sandal, eşi Emina ve oğlu Yaman’la birlikte bayram tatilini Göcek’teki yazlıklarında geçirecek. Göcek, son yıllarda tekne tatili yapmak isteyenlerin vazgeçilmez adresi.


Deniz&Haluk Berdan
Yaz başından bu yana yoğun iş temposundan fırsat buldukça ailesiyle birlikte Bodrum’da tatil yapan Deniz Berdan, eşi Haluk Bey ve oğlu Can ile birlikte bayram tatilini Göcek’te geçirecek. Berrak denizi ve eşsiz doğasıyla her koyu ayrı bir cennet sayılan Göcek, mavi yolculuğa çıkanların en sevdiği duraklardan.


Mehmet&Şebnem Dereli
İstanbul Motor Piston’un ortağı Mehmet Dereli ve eşi Şebnem Hanım, dokuz günlük bayram tatilini Göcek’te teknelerinde geçirecek.


Feryal&Kemal Gülman
Gülman Group Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Gülman, eşi Feryal Hanım ve yurt dışından gelen misafirleriyle birlikte bu bayramı Uzakdoğu’nun gözde yerlerinden Singapur ve Hong-Kong’da geçirecek.


Ayşe Erdem
Müteahhit Hasan Erdem’in eşi Ayşe Erdem, üçüzleriyle birlikte Göcek’te olacak. Hasan Bey, yoğun iş temposu sebebiyle ailesine katılmayacakmış.


Azade Balkaner
İstanbul sosyetesinin gözde genç kızları arasında bulunan Azade Balkaner, bu bayram tatilini ailesiyle birlikte Çeşme ve Kıbrıs’ta geçirecek.


Gülbin&Erkan Simitçioğlu, Turgay&Nurcan Artam
Tekstilci Erkan Simitçioğlu ve eşi Gülbin Hanım, yakın dostları olan Antik A.Ş’nin patronu, ünlü müzayedeci Turgay Artam ve eşi Nurcan Hanım ile birlikte dokuz günlük tatillerini Las Vegas’ta geçirecek.


Eda Taşpınar&Bora Kozanoğlu
Yaz başından bu yana Çeşme’de tatil yapan Eda Taşpınar, kısa bir süre önce Alaçatı’da sevgilisi Bora Kozanoğlu’nun açtığı butik otelin tüm sorumluluğunu yüklendiğinden, bayram tatilini Çeşme’de otelin başında geçirecek.


Cem&Hülya Kalyoncu
Fideltus İnşaat’ın patronu Cem Kalyoncu, eşi Hülya Hanım ve kızlarıyla birlikte neredeyse yaz başından bu yana hem yurt içi hem de yurt dışında tatil yapıyor. Dokuz günlük tatili de değerlendirecek olan aile, bu kez rotayı İspanya’nın gözde şehirleri Barcelona ve Sevilla’ya çevirmiş.


Ege
Akdeniz ezgilerinin usta yorumcusu Ege, bayram tatili için toplu bir plan yapmış. Arkadaşlarıyla tekne kiralamayı düşünen başarılı sanatçı, bir aksilik çıkmazsa bayram tatilini açık denizlerde yapacağı ‘mavi tur’da geçirecek.


Oylum Talu
‘Burası Haftasonu’ adlı programını başarıyla sürdüren güzel sunucu Oylum Talu, 23 Ağustos itibariyle Kenya’da olacak. Masai Mara bölgesinde safariye çıkacak olan Talu, yaklaşık 10 gün boyunca doğanın ve maceranın tadını çıkaracak.


Hande&Erdinç Acar
Geçtiğimiz aylarda ikinci kez nikah masasına oturan Hande-Erdinç Acar çifti, bir grup arkadaşlarıyla birlikte New York’a gidiyor.


Nilgün Belgün
Ali Saydam’la birlikte ‘Bildiğiniz Gibi’ adlı programı sunan başarılı oyuncu Nilgün Belgün, yoğun temposu yüzünden bu sene yaz tatili yapamadığı için bayram tatilini mutlaka değerlendireceğini söylüyor. Bu fırsatı iki farklı yerde değerlendirecek olan Belgün’ün ilk durağı Bodrum, sonra da Kıbrıs olacak.


Erdal Özyağcılar
Beğeniyle izlenen ‘Karadağlar’ dizisinin Halit Ağa’sı Erdal Özyağcılar, her yaz olduğu gibi yine ailesi ve torunlarıyla birlikte Bodrum’daki evinde olacak. Özyağcılar ailesi tatil süresince bayramın tadını çıkaracak.


Mehmet&Burcu Hanif
İş adamı Mehmet Hanif ve eşi Burcu Hanım, bayram tatillerini tekne turu yaparak değerlendirecek. Çift, birkaç yakın dostlarıyla birlikte Bodrum, Datça tatilinin ardından Capri’ye geçecek.


Elif Dürüst
Merhum iş adamı Ekrem Dürüst’ün kızı, Aralık Derneği’nin kurucusu Elif Dürüst, birçok sosyetik ismin aksine ne güney sahillerimizi ne de yurt dışında olmayı tercih etmiş bu bayram. Dürüst, kızı Yasemin ile birlikte tatil boyunca oldukça sakin ve dingin bir hale bürünen İstanbul’un tadını çıkaracak.


Fulya Cinisli
İstanbul cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden mimar Fulya Cinisli, dokuz günlük bayram tatilini sevgilisi Levent Ceylan ile birlikte İstanbul’da geçirecek.

Serkan BAL, Erdinç YAPAN


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik