Menu

Bayramda hangi ünlü, nerede olacak?

Bayramda hangi ünlü, nerede olacak?

Kurban Bayramı tatilini fırsat bilen ünlüler soluğu çeşitli tatil yörelerinde alıyorlar. Kimi yurt içini tercih ediyor, kimi yurt dışını. İş, cemiyet hayatı ve ekranların sevilen yüzlerine tatilde nereye gideceklerini sorduk. İşte yanıtlar


Nuriye KIRMA, Murat TAMAY

Fotoğraflar: Hürriyet Arşiv

didem-antebi

Didem Antebi

Kıbrıs

“Biz Kurban Bayramı’nda eşimle Kıbrıs’ta olacağız. Yazın son günleri orada devam ediyor ve biraz sıcak bir yere gitmek istedik. O yüzden de Kıbrıs’ı tercih ettik.”

bekir-aksoy

Bekir Aksoy

Bodrum

“Biz, eşim ve oğlumla Bodrum Türkbükü’ndeki yazlığımızda olacağız. Oranın sessizliğini ve sakinliğini seviyorum. Birkaç gün beraber kafa dinleyeceğiz.”

burcu-karabacak

Burcu Karabacak

Londra

“Ailemle Londra’da bayramı geçireceğiz. Çocuklar orayı çok seviyorlar. Orada özellikle parklara gidip vakit geçiriyoruz, oyunlar oynayıp, beraber eğleniyoruz.”

hulya-kalyoncu

Hülya Kalyoncu

Antalya

“Kızım yurt dışında eğitim görüyor. O gelir gelmez bayramda arkadaşımız Mehmet Ersoy’un yeni açtığı Maxx Royal Belek Golf&Spa’ya gideceğiz. Biraz Antalya’nın güneşinden faydalanmak istiyoruz.”

sebnem-dinckok

Şebnem Dinçgör

Bodrum

“Oğlum babasıyla birlikte teknede olacak. Ben de bir arkadaşımla beraber Esra Üstünkaya’nın Bodrum-Yalıkavak’taki evine gideceğim. Bodrum’u ve orada vakit geçirmeyi seviyorum.”

ece-erken

Ece Erken

Marmaris

“Bayramda eşim Serkan Uçar’la birlikte Marmaris’teki D-Hotel Maris’e gideceğiz. Orası çok sessiz ve sakin bir yer. Belki bir çift arkadaşımız daha katılabilir ama amacımız sakin bir tatil geçirmek.”

gamze-karaman

Gamze Karaman

Paris

“Bayram tatilinde İstanbul’dayız ama bayramın sonunda doğum günüm için erkek arkadaşımla (Nedim Keçeli) beraber Paris’e gideceğiz. Çünkü biz bayramlarda burada ailemizin yanında olmaktan keyif alıyoruz. Genelde bayram tatillerimizi öncesi ya da sonrası tarihlere organize ediyoruz.”

 

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik