Menu

Duygu ve mantığın en güzel birleşimi

Geride bıraktığımız haftalarda final yapan ‘Karadayı’ dizisinin Hakime Hanım’ı Bergüzar Korel, başarılı oyunculuğuyla olduğu kadar özel hayatındaki tavırlarıyla da örnek bir oyuncu olmayı sürdürüyor.

Devamını oku...

Özge’nin bikinili pastası

 Tasarım işinde üçüncü sezonunu dolduran Özge Ulusoy, bir firma için tasarladığı yeni mayo ve bikini koleksiyonunu geride bıraktığımız hafta verdiği partiyle tanıttı.

Devamını oku...

Bu kötüler çok seviliyor

Hayatımıza giren, severek seyrettiğimiz dizilerin başrol kahramanları kadar kötü karakterlerini de seviyoruz aslında.

Devamını oku...

Hırs küpü

Muhteşem Yüzyıl’ dizisinden apar topar ayrılmasının ardından kendisi hakkında bir sürü eleştiri yazısı yayınlanan Meryem Uzerli, Almanya’da bulunduğu süre içerisinde enerjisini ve motivasyonunu hiç düşürmedi.

Devamını oku...

Şaşmaz’ın talihsiz kazası

 Geride bıraktığımız hafta yaşanan bir kaza magazin gündemine bomba gibi düştü. ‘Kurtlar Vadisi’ dizisinin başarılı oyuncusu Necati Şaşmaz, gece geç saatlerde dizi çekimleri sırasında kullandığı araç kontrolden çıkınca kaza yaptı ve apar topar hastaneye kaldırıldı. Alt çene ve üst çene ekleminde kırıklar oluşan oyuncunun dört ile altı hafta arası setlerden uzak kalacağı, bu süreçte konuşmayacağı ve hatta beslenmesinin bile pipetle olacağı belirtildi. Biz de bu hafta Polat Alemdar karakterini canlandıran Necati Şaşmaz’ın yaşadığı bu talihsiz kazadan yola çıkarak bir şans testi hazırlamak istedik

Devamını oku...

Bu RSS beslemesine abone ol

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik