Menu

Bir yasak aşkın anatomisi

Bir yasak aşkın anatomisi

Bu hafta sizlere şimdilik isimlerini saklı tuttuğum bir yasak aşk hikayesinin ip uçlarını veriyorum. Umarım bu aşkın kahramanları ateşle oynamayı bırakırlar ve bir yuva da dağılmaktan kurtulur... Deniz Berdan, hazırladığı 2011 yaz koleksiyonunu Harvey Nichols’da satışa çıkardı... Tuba Peksayar iş hayatında yakaladığı başarıyı, maalesef fallarda bile olsa aşk hayatında yakalayamıyor... Seçim anketinin galibi Bahattin Demir oldu... Puma’nın düzenlediği parti oldukça eğlenceliydi...

 

25-93716255  

Bir yasak aşkın anatomisi
Flaş Haber!!!
Doğrusunu isterseniz bomba gibi bir haber yakaladım. Şimdilik isimleri saklı tutacağım ama biraz beyin jimnastiği yaptığınız takdirde, kim olduklarını sizlerin de çıkarabileceğinizi düşünüyorum. Aslında bu haber kulağıma iki-üç ay önce geldi. Tahmin edebileceğiniz gibi bir aşk hikayesi ve elbette yasak aşk… Bu yasak aşkın kahramanları ise bir belediye başkanının oğlu ile cemiyet ve sanat dünyasının yakından tanıdığı ünlü bir kadın. Taraflardan biri evli, diğeri ise bekar. Tabii bu durum evli olan için çok vahim. Böyle olduğu için de isimleri şimdilik açıklamıyorum. Bir yuvanın dağılmasına sebep olmak en son isteyeceğim şeylerden biridir. Her neyse, bu ikiliyi bir bakıma uyarmak adına bildiklerimi şimdilik üstü kapalı bir şekilde bu sayfalara aktarıyorum. Bu haber, az önce de dediğim gibi iki-üç ay önce kulağıma çalındı. Yanlış anlamayın, fısıltı ya da dedikodu şeklinde değil, ikilinin durumunu bizzat kendi gözleriyle gören samimi bir arkadaşım aktardı. İstanbul’da soğuk günlerin yaşandığı tarihlerde hem gözlerden uzak kalabilmek hem de güneşin ve denizin tadını çıkarmak adına bizim aşıklar Dubai’ye gitmişler. İşte o sırada tesadüfen arkadaşıma yakalanmışlar. Açıkçası önce inanasım gelmedi ama samimi hallerini bizzat gözleriyle gören arkadaşım ayrıntıları verince, olayın gerçek olduğu ortaya çıktı. Önce “Bu ilişki kesinlikle birkaç günlüktür. Kısa bir tatil kaçamağıdır” diye düşünüp, üstüne fazla gitmedim. Meğer durum hiç de öyle değilmiş. Ateş öyle bir bacayı sarmış ki, onları Les Ottomans Otel’in SPA’sında el ele görenler bile olmuş! Ne diyeyim, umarım bu ikili ateşle oynadıklarının farkına varırlar. Çünkü, “Aşkın gözü kördür” derler ve dilerim, bu körlük, bir yuvanın sonunu getirmez.

25-PUMA-SOCIAL6 25-PUMA-SOCIAL-NASUH-MAHRUKI

Gece sporcuları Suada’da buluştu
Dünyanın köklü spor markalarından olan Puma, düzenlediği ‘Puma Social’ partileri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Suada’da gerçekleşen parti, yine cemiyet ve sanat dünyasının ünlü isimlerini bir araya getirdi. Günlük yaşamı eğlenceli bir oyuna dönüştüren marka, rekabeti sadece profesyonel sporlarda değil, gece kulüplerinde elinizde bir içki ile dart, langırt ya da ping pong oyunlarını oynayıp, keyif alarak devam ettiriyor. Parti oldukça eğlenceliydi. Hem eğlenip hem masa tenisi oynamanın keyfini yaşadım.

 

25-1

Junk markası Harvey Nichols’da
Farklı giyim tarzı, kendine özgü stili ve moda blog’uyla oldukça dikkat çeken Deniz Berdan, son dönemde tasarımlarıyla da ön plana çıkıyor. ‘Junk’ adını verdiği markasıyla önce aksesuvar tasarlamaya başlayan Berdan, çorap ve ayakkabı tasarımı, televizyon programı derken, kısa süre önce de Penti’ye yaptığı mayo tasarımlarıyla adından söz ettirdi. Deniz Hanım, şimdilerde ‘Leak’ ismini verdiği çok özel kıyafet koleksiyonunu Harvey Nichols’ta satışa çıkardı. Berdan, tıpkı mayoları gibi kıyafetlerini de yönetmen Elias Merhige’in dünyanın kuruluşunu anlatan kült filmi ‘Begotten’dan esinlenerek oluşturmuş. Koleksiyonu ‘Junk’ markası altında yeni fikirlerle ürettiğini söyleyen Berdan, şu açıklamayı yaptı: “Harvey Nichols gibi bir satış noktasında olabilmek hemen her tasarımcının hayalidir. Tasarımlarımın burada satılıyor olması ayrıca büyük bir gurur. Burada yer alan modellerin her biri psychedelic desenli kumaşlarla sınırlı sayıda üretildi. Koleksiyonun en önemli detayı ise akıyor izlenimi vermesi, vücudu şekillendirmek için dikişler ve farklı kumaşlarla yapılıyor olması, desen gibi durmaması.” Ben her zaman söylemişimdir, bu kadının 10 parmağında 10 marifet var. Üretici olmak işte böyle bir şey olsa gerek. Üstelik bunca işinin arasında iyi bir anne olduğunu da söyleyebilirim ki, bu çok önemli.

25-IMG_5233

Seçim sonucunu bilen adam
Genel seçimler öncesi bütün araştırma şirketleri birbiri ardına anket sonuçlarını yayınlarken, naçizane bendeniz de dergimizde cemiyet hayatının nabzını tutmak için küçük bir anket yapmıştım. Birçok meslek grubundan ünlü isimlere tahminlerini sormuştum. Genelde AK Parti’nin bu yarışı önde bitireceği kanısı vardı tabii ama sorduklarımın içinde sonuçları önceden en iyi tahmin eden kişi Bahattin Demir oldu. Türkiye’de ilk döviz bürosunu açan isimlerden biri olarak “Kapalıçarşı’nın dahi çocuğu” lakabını taşıyan iş adamı Bahattin Demir, ne kadar ön görülü olduğunu da bir kez daha gösterdi. Demir’in tahminleri şöyleydi: AKP yüzde 51, CHP yüzde 27, MHP yüzde 12. Bir sonraki seçimlerde de fikrini almak farz oldu artık.

25-DSC_3646 25-DSC_3675

Neyse halim o çıksın falım
Pozitif enerjisi ve sempatikliği ile herkesin sevdiği isimlerden biri olan Tuba Peksayar’a, Zekeriyaköy’deki bir etkinlikte rastladım. Yenilen öğlen yemeğinin ardından sıra kahvelere gelince, herkes fal baktırmak için takı tasarımcısı Ece Şirin’in önünde kuyruk oldu adeta. Meğer Şirin Hanım’ın tasarım dışında ne hünerleri varmış da biz bilmiyormuşuz. İlk sırada da Tuba Peksayar vardı. Tuba, can kulağı ile Ece Şirin’i dinliyordu. Arada espri ile karışık “Kısmet yok mu?” diye soruyordu ama maalesef istediği cevabı alamadı. Bu arada Ebru Danyal da fala müdahale etti ama aranılan kısmet bir türlü çıkmadı. Malum, Peksayar son yıllarda ortağı olduğu Hediyenizvar adlı şirketini geliştirerek iş hayatında başarılara imza atıyor. Fakat iş hayatında yakaladığı mutluluğu ve başarıyı, ne yazık ki aşk hayatında bulamıyor. Umarım tez zamanda aşkta da mutluluğu yakalar.

Serkan BAL


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik