Menu

Bebek’te neşeli günler...

Bebek’te neşeli günler...

Pınar Altuğ, kızı Su’yu dünyaya getirdikten kısa bir süre sonra Bebek’ten Anadolu yakasına taşınmıştı. Geçtiğimiz hafta Altuğ’u, artık koşup oynamaya başlayan kızıyla birlikte Bebek Parkı’nda gördük. Güzel oyuncu, güneşli havayı fırsat bilip minik Su ile birlikte parkın tadını çıkardı. Anne-kız beraber salıncağa bindi, kaydırak, tahterevalli derken oldukça neşeli saatler geçirdi.

 


Belçim Bilgin-Yılmaz Erdoğan çifti, geçtiğimiz hafta Bebek ünlüleri arasındaydı. Güzel havanın tadını çıkarmak için oğulları Rodin Nazım ile birlikte Bebek Kahve’ye gelen çift, çay-simit keyfi yaptı. İlgi odağı ise ne Yılmaz Erdoğan ne de anne Belçim Hanım’dı. Çevredekilerden en büyük ilgiyi, küçük Rodin Nazım gördü.

 


Basketbolcu İbrahim Kutluay’a eşi Demet Hanım ile birlikte Bebek’te rastladık. Spor kıyafetleri içinde yürüyüş yapan çift, kızlarının okulda, minik Ömer’in ise öğle uykusunda olmasını fırsat bilip baş başa zaman geçirmeye çıktıklarını söyledi. Takı tasarımcısı Sanem Tezman, her daim şıklığı ve güzelliğiyle dikkat çeken isimler arasında. O gün Sanem Hanım da Bebek’te çıktı karşımıza. Bir eczaneye girip alışveriş yapan Tezman’ın, karşıdan karşıya geçerken, paçaları hayli uzun olan jean’i adeta caddeyi süpürür vaziyetteydi. Cem Uzan ile yaşadığı aşkla şu sıralar sıkça gündemde olan Derin Mermerci, hayatının büyük bir bölümünü sevgilisinin yanında, yani Paris’te geçiriyor. Bir haftalığına İstanbul’a gelen Derin Hanım da, Bebek’teydi.


Bir arkadaşı ile kafede oturan Derin Hanım, çiçek desenli mini elbisesi içinde, sanki baharı müjdeliyordu. Özel plakalı Ferrari’si de dikkatimizden kaçmadı.


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik