Logo
Bu sayfayı yazdır

Spot ışıklarının altında ikinci bahar

Spot ışıklarının altında ikinci bahar

 Pek çok insanın olduğu gibi ünlülerin de hayatında inişler ve çıkışlar var. Bu hafta biz de sayfalarımızı hayatlarında yaşadığı durgunluk döneminin ardından yeniden yükselişe geçen oyuncu, şarkıcı ve sunuculara ayırdık. İşte renkli dünyanın spot ışıklarını yeniden üzerine çekmeyi başaran isimler


Fotoğraflar: DB Arşiv, Lara Sayılgan, Jamtul, Zeynel Abidin Ağgül

Sinem Kobal

ünlü20141017-2

Futbolcu Arda Turan’la dünya evine girmeye hazırlanan Sinem Kobal, evlilik hayalleri içinde meslekten elini eteğini çekmiş ve neredeyse sektörün tamamen dışında kalmıştı. Ancak geride bıraktığımız yılın son haftalarında nişanlanan çift bu mutluluğu tamamına erdiremeyince Sinem Kobal adeta sudan çıkmış balığa döndü. Uzun bir süredir dizi ve reklam sektörünün dışında kalmış olan genç oyuncu bir yıla yakın bir süre bocalama yaşadıktan sonra şimdi yeni dizisiyle ekranlara dönmeye hazırlanıyor. ‘Gönül İşleri’ adlı dizide izleyeceğimiz Kobal aynı zamanda yer aldığı reklamlarla da reklam panolarını süslüyor.

Hülya Avşar

ünlü20141017-1

Son olarak 2011 yılında ‘72. Koğuş’ filminde izlediğimiz Hülya Avşar 1983 yılından beri magazin dünyasının önemli bir figürü olarak varlığını sürdürüyor. Söz konusu böylesine uzun bir zaman dilimi olunca da ara sıra yaşanan inişler ve çıkışlar gayet doğal karşılanabilir. Avşar kızını haberimize konuk edense, onun Acun Ilıcalı ile yaptığı projeler oldu. Ünlü yapımcı Hülya Avşar’ı yarışma programlarında jüri üyesi koltuğuna oturtunca Hülya Avşar’ın da meslekteki ikinci baharı başlamış oldu. Programda eski günlerini aratmayan bir performansa imza atan Avşar, sonrasında gelen reklam anlaşmalarıyla çarpıcı bir geri dönüşe imza attı. Başarılı ismi kısa süre sonra TV 8’de kendi adını taşıyan şov programını sunarken izleyeceğiz.

Meryem Uzerli

MERYEM-UZERLI-istanbul-life-2012-bogac-dalkiran

Almanya’dan ülkemize gelerek ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin cast’ına dahil olan ve hayat verdiği Hürrem Sultan karakteriyle kısa sürede zirveye tırmanan Meryem Uzerli, dizisi sezon finali yapmadan adeta apar topar bir şekilde ekibini yarı yolda bırakmış ve tükenmişlik sendromu teşhisiyle yurt dışına gitmişti. Meryem Uzerli burada bulunduğu süre içerisinde hayranlarıyla sosyal medya üzerinden iletişim kurmayı sürdürdü ve gözden uzakta olsa da gönülden kopmadı. Bu arada bir yandan da hakkında yeni proje iddiaları ortaya atılan Uzerli büyük bombasını geride bıraktığımız aylarda patlattı. Star TV’yle anlaştığı söylenen Meryem Uzerli’nin Türk televizyonlarına hangi projeyle döneceği henüz kesinleşmemiş olsa da iki milyon dolara imza attığı düşünülecek olursa, çarpıcı bir geri dönüş yaptığı kesin.

HABERİN DEVAMI HAFTA SONU DERGİSİ 2014/42 SAYISINDA...

 

Ortam

Hafta Sonu Dergisi © www.haftasonu.com.tr Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.