Logo
Bu sayfayı yazdır

Magazin dünyasının ünlü anneleri

Magazin dünyasının ünlü anneleri

Petek Dinçöz, yaptığı açıklamayla geride bıraktığımız haftaların magazin gündemine damga vurdu. Temmuz ayında Ispartalı iş adamı Serkan Kodaloğlu ile dünya evine giren Dinçöz, çocuk özlemini ancak ölüme meydan okuyarak giderebileceğini açıkladı. Biz de ölüm tehlikesi olmasına karşın anne olmak isteyen Petek Dinçöz’den yola çıkarak bu ulvi duyguyu yaşayan ve çocuklarıyla birlikte haber olan magazin dünyasının ünlü annelerini sıraladık

 

Petek Dinçöz

Hamile kalırsa ölebilir

anne-2

Temmuz ayında iş adamı Serkan Kodaloğlu ile dünya evine giren Petek Dinçöz, hamile kalması durumunda ölüm tehlikesi taşıdığını açıkladı. Dinçöz felç kalma riskine karşın anne olmak için her şeyi göze aldığını söylüyor. Doktora boyun fıtığı şikayetiyle giden Dinçöz doğuştan boyun kemiğinin ters olduğunu öğrenmiş. Dinçöz, doktorları tarafından hamile kalırsa bebeği taşıdığı dönemde felç kalma ve ölüm riski olduğu konusunda uyarılmış. Ancak eşiyle çok mutlu olduğunu söyleyen Dinçöz, bu tehlikeye karşın şu an tedavi gördüğünü ve bebek sahibi olmak istediğini söylüyor.

Çağla Şıkel

Kuaförde bile onları düşünüyor

CAĞLA-ŞİKEL---OGLU-KUZEY

Şarkıcı Emre Altuğ’la mutlu bir evlilik yürüten Çağla Şikel, bu evlilikten iki de çocuk sahibi oldu. Kuzey ve Uzay adını verdikleri çocuklarıyla mutlu bir aile görüntüsü çizen Emre Altuğ ve Çağla Şıkel gittikleri alışveriş merkezlerinin eğlence merkezlerine uğramayı ve çocuklarıyla muhabirlere poz vermeyi ihmal etmiyorlar. Altı yıllık evliliklerini çok başarılı bir şekilde yürüten ikili, beş yaşındaki Kuzey ve bir buçuk yaşındaki Uzay’la mutluluk tablosu çiziyor. Şıkel, çocuklarına öylesine düşkün bir anne ki verdiği bir röportajda kullandığı “Kuaföre gittiğimde bile ‘neden onların yanında değilim’ diye vicdan yapıyorum” ifadeleri durumu net bir şekilde ortaya koyuyor.

Gülben Ergen

‘Benim çocuklarım prenses çocukları değil’

gulben-2

Magazin dünyasının örnek annelerinden Gülben Ergen, Mustafa Erdoğan’la yaptığı evlilikten olan çocukları Atlas, Ares ve Güney’le her anını birlikte geçiriyor. Sevilen şarkıcı, çocuklarıyla geçirdiği özel anları sosyal medya hesabından yaymaktan rahatsızlık duymadığını; “Benim çocuklarım prenses çocukları değil. Kralın tahtına sahip varisler de değiller. Eminönü’ne de gidiyoruz, metroya da biniyoruz. Zevkle paylaşıyorum kendi sınırlarım altında fotoğraflarımızı çünkü milyonlarca seveni olan bir anneleri var” sözleriyle anlatıyor.

Bergüzar Korel

Ali’siyle gezmeyi seviyor

Bergüzar-Korel-Ali-ve-Halit-Ergenç

Magazin dünyasının ünlü yüzlerinden Bergüzar Korel, ‘Karadayı’ dizisinin yeni sezonunda yine başarılı bir oyunculuğa imza atıyor. Korel, Halit Ergenç’le olan evliliğinden sahip olduğu Ali’siyle geçirdiği keyifli vakitlerle de bol bol magazin gazetelerinin sayfalarını süslüyor. Yoğun set temposuna rağmen Ali’yi parka ve alışverişe götürmeyi ihmal etmeyen Bergüzar Korel, örnek bir anne.

HABERİN DEVAMI HAFTA SONU DERGİSİ 46/2014 SAYISINDA...

 

Ortam

Hafta Sonu Dergisi © www.haftasonu.com.tr Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş.