Menu

Kahkahalarda yaşıyor

“O bizim yüreğimizde her zaman yaşayacak” diyen Gül Sunal, kızı Ezo ve oğlu Ali Sunal’la birlikte Kemal Sunal’ı bir an bile unutmadıklarını söylüyor.
“O bizim yüreğimizde her zaman yaşayacak” diyen Gül Sunal, kızı Ezo ve oğlu Ali Sunal’la birlikte Kemal Sunal’ı bir an bile unutmadıklarını söylüyor.
Haber içeriği
« Geri Hepsi İleri »

Yüksel ŞENGÜL
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sinemamızın unutulmaz komedi oyuncusu Kemal Sunal, ölümünün 12. yılında Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaki kabri başında anıldı. Sunal’ın eşi Gül Sunal, çocukları Ezo ve Ali Sunal, her yıl olduğu gibi anma töreninde hazır bulundu. Okunan duaların ardından gelenlere helva dağıtıldı. Bu arada Gül Sunal “O örnek bir baba, örnek bir eş, örnek bir insandı” dedi. Kemal Sunal, 1944 yılında İstanbul’un Küçükpazar semtinde orta halli bir ailenin oğlu olarak dünyaya geldi. Çok sevimliydi, üstelik tatlı dilliydi. İnsanlarla sağlıklı ilişkiler kurabiliyordu. Vefa Lisesi’nden sonra tiyatroya adım attı. Kemal Sunal, çocukluğunu ve ilk gençlik yıllarını hiç unutmadı: “Babam o yıllarda yeni kurulan Migros’ta çalışan bir işçiydi. Annem ev hanımıydı. Çocukluğum yoksul ama mutlu geçti. O yılların Küçükpazar’ı farklıydı. Çünkü Küçükpazar’lı insanlar, zengin olma hayalleri kurmazlar. Onların tek hedefi çoluk çocuğu ele güne muhtaç etmeden yaşatabilmektir...” Kemal Sunal, sanat hayatına ‘Zoraki Tabip’ adlı tiyatro oyunuyla başladı.

Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik