Menu

Erdem Yener: ‘Yapmadan yaşayamadığım için müzik yapıyorum’

Erdem Yener: ‘Yapmadan yaşayamadığım için müzik yapıyorum’

H. Anıl ÇIRPAN Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mustafa Alabora’nın rol aldığı ‘Rüyalar Kızı’ klibini gördükten sonra Erdem Yener ile bir araya gelmemiz kaçınılmazdı. Çünkü çoğu insan her ne kadar televizyonda reklam ve dizilerden onu oyuncu olarak tanısa da Erdem Yener aslında bir müzisyen ve rock müzikte başarılı sanatçılardan biri. yeni klibi de uzun süredir albüm konusunda suskun olan sanatçının geri dönüşünü müjdeliyor. Erdem Yener’le sohbetimize önce müzik ile başladık...

‘Rüyalar Kızı’nı dinledim ve çok beğendim. Rock müziği sevenler için oldukça doyurucu bir parça. Hikayesi nedir parçanın?
O bir itiraf şarkısı diyelim. Hayatta bir sürü şey kaybediyoruz ya; elimizden kaçıyor, bir şey, kişi veya olay... Bunların kaçmasının sebebi hayatta hep daha iyisini isteme arzumuz. Bunu yaparken de aslında kıymeti olan bir sürü şeyi es geçiyoruz. Bunu anlatan bir şarkı, itiraf şarkısı oldu ‘Rüyalar Kızı’.


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik