Menu

Tarihe Göre Filtrelenen Öğeler Haziran 2020

Bu yaz mobilyaları yenilemenin tam zamanı

Yaz aylarında tadilat, mobilya yenileme gibi işlemler pek yapılmaz ama bu yıl durum farklı. Koca yıl içinde nefes alabildiğimiz, her işimizi tamamlamak için fırsat bulabileceğimiz en doğru zaman yazken, her şey yaz aylarına sıkışacak gibi görünüyor. Peki, bu dar zamanda, evlerimizde şık bir dekorasyon güncellemesi yapmak için dikkat etmemiz gereken kurallar nedir?

Devamını oku...

Plaj şıklığı için altın tavsiyeler

Bu yıl sosyal medyada pandemi yüzünden eve kapanmış insan fotoğraf görmekten hepimiz bunaldık. Dünyaya ve insanlığa, plajlardan denizli, güneşli, kumlu fotoğraflar hediye etmek artık bir insanlık görevi haline geldi. Peki bu ulvi misyonun peşinde sosyal medya hesaplarımızı deniz, güneş, kum fotoğrafları ile doldururken, biz o fotoğrafların neresinde yer alacağız ve nasıl etkileyici, şık ve unutulmaz fotoğraflar vereceğiz? İşte plaj şıklığı için altın tavsiyelerimiz.

Devamını oku...

Mezuniyetin yıldızı olmak için 5 altın kural

Yılın son dönemi okula çok gidemedik ama olsun, yine mezun olduk ve şimdi o mezuniyet balosuna hazırlanmak gerekiyor. Üstelik, sadece mezuniyet mi? Bu yaz doğum günü partileri, düğünler, nişanlar, davetler… Yaz ayları yaklaşırken, şıklık yarışına da hazırlanmamız gerekiyor.

Devamını oku...

Bu yaz çöl sıcaklarına karşı klimalarla savaş açtık

2020 yazının çok çetin geçeceğini biz söylemiyoruz, meteoroloji uzmanları söylüyor. Beklentiler o kadar kötü ki, bu yıl aşırı sıcaklar nedeniyle dünya şehirlerinde günlük yaşamın değişebilmesi, insanların sıcak saatlerde dışarı çıkmamak üzere yeni alışkanlıklar geliştirebilecekleri bekleniyor. Peki biz bu korkunç sıcaklara karşı klimalarımızı hazırladık mı? İşte çöl sıcaklarında serin kalmak için önemli tavsiyelerimiz.

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik