Menu

İngiltere, futbol ve magazin

Nuri Şahin, Nüseyin Doğan, Tolgahan Sayışman
Nuri Şahin, Nüseyin Doğan, Tolgahan Sayışman
Haber içeriği
« Geri Hepsi İleri »

ÖMÜR SABUNCUOĞLU
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Saat 16.00’da Liverpool’un efsanevi stadı Anfield Road’da Liverpool-New Castle maçını izledik. Maçın ilk yarısında Liverpool çok üstün oynamasına rağmen 1-0 geriye düştü. Ancak ikinci yarı etkili futboluna devam etti ve beraberliği sağladı. Maçın sonlarına doğru inanılmaz goller kaçırdı. Maç 1-1 bitti. Maçtan sonra Liverpool’da oynayan başarılı futbolcumuz Nuri Şahin ile bir araya geldik. Hazır onu bulmuşken dört numaralı formasını da imzalattım. Nuri, İngiltere’ye gelmesinin üzerinden henüz üç ay geçmesine rağmen kolay adapte olmuş. Maçlardan arta kalan tüm zamanını çocuğu ile geçiriyormuş. “İngiliz mutfağına alışabildin mi?” dediğimde, eşinin evde çok güzel Türk yemekleri yaptığını anlattı.

TOLGAHAN SAYIŞMAN’IN MÜTEVAZILIĞI
Nuri Şahin’den sonra Tolgahan Sayışman ile sohbet ettik biraz. Ekranların en başarılı ve yakışıklı oyuncularından biri. Çok sevilmesine ve büyük bir şöhrete sahip olmasına rağmen yıllardır mütevazılığını ve kibarlığını hiç kaybetmedi. Sağlam adımlarla ilerliyor. Ortadoğu ve Balkanlar’da da Türkiye’deki kadar ünlü. Meslektaşı Selen Soyder’le mutlu bir beraberliği var. Baba olmayı çok istiyor. Umarım tüm hayallerine en kısa zamanda ulaşır. Futbol dünyasının efsane takımı Liverpool FC’nin resmi giyim sponsoru olan Ramsey’i de tebrik ediyorum. Erkek modasındaki şık, stil ve yenilikçi duruşuyla İngiltere Premier Ligi’ne çok yakışmış. Liverpool’un her maçı, dünyanın değişik ülkelerinden milyonlarca kişi tarafından seyrediliyor. Bu da uluslararası platformda markanın hem tanınırlığını artırıyor hem de Türkiye’yi gururlandırıyor.

12112-gdy-1

Maçı, Tolgahan Sayışman’la birlikte izledim.


Ortam

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

Sevimli Tehlikeli oyuncularının Hafta Sonu çekimi

0:00 Play

Demet Akalın röportajı kamera arkası

0:00 Play

Hepsi

Röportaj

Moda & Güzellik